Reagujte bez životopisu

Stomatolog / Zubní lékař

Weekends, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
od února 2021
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 100 000 Kč/měsícMzda fixní + 30% z obratu (další domluva možná)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedeného stomatologického centra na Praze 4 – Háje hledáme zubního lékaře/ku.

O nás:
Práce v jedné ze 3 ordinací s vlastní recepcí, rentgenem, OPG a laboratoří v budově
Tým zkušených lékařů a specialistů v oboru chirurgie, parodontologie a implantologie
Přátelský kolektiv včetně zubních hygienistek
Zaměstnavatel je společnost Dental Image, s.r.o (www.dental-image.cz)

Očekáváme:
Profesionální přístup k pacientům
Příjemné a reprezentativní vystupování
Nadšení pro obor
Pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Časovou flexibilitu
Možnost plného či částečného úvazku
Další benefity (stravné, 5 týdnů dovolené, po zapracování příspěvek na důchodové pojištění, rekreaci, fyzioterapii, a další)
Podporu vzdělávání (studijní volno, příspěvek na kurzy)
Možnost osobního a profesního růstu
Dobře fungující recepci
Dostatek pacientů
Možnost konzultace a asistence od zkušených kolegů
Skvělou dopravní dostupnost – přímo u stanice metra Háje, parkování v areálu
Vybavené a prostorné zázemí
Vhodné pro lékařky na mateřské dovolené a také absolventy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stomatologie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Xdent - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stomatologické centrum. www.dental-image.cz

Adresa společnosti

Dental Image, s.r.o
Kosmická 537/2
14900 Praha 4 Háje

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4014036  Dátum zverejnenia: 23.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc