Asistentka predaja - Svadobný salón

Wedding Avenue, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750Eur + prémie (až do výšky 70% z platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si milá, komunikatívna, štýlová so zmyslom pre módu? a zároveň si aj zručná krajčírka (úroveň - mierne pokročilá) JE TO VÝHODA NIE PODMIENKA
MOŽNO HĽADÁME PRÁVE TEBA !
Ponúkame ti pracovný pomer v našom čarovnom salóne.
- obsluha zákazníkov v salóne, poradenstvo, výber svadobných šiat
Pošli svoj životopis s fotkou na [email protected] a odpovedz na tieto otázky.
Prečo by si chcela byť súčasťou Wedding Avenue?
Čím je podľa teba Wedding Avenue výnimočný ?

gastrolístky, počas leta skratený pracovný týžden

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Svadobný salón Wedding Avenue, je lídrom medzi svadobnými salónmi na Slovensku. Funguje na Tomášikovej ulici 50 v Bratislave už 8 rokov. Ponúkame prácu snov v krásnom prostredí, kde budete pomáhať budúcim nevestám nájsť šaty svojich snov. Viac info na www.weddingavenue.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Wedding Avenue
Závodníkova 6
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Majerkova
Tel.: +421910806605
E-mail: poslať životopis
ID: 3523188   Dátum zverejnenia: 24.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750Eur + prémie (až do výšky 70% z platu)