Svadobný konzultant - Wedding Avenue

Wedding Avenue, s.r.o.

Miesto práce
Kvačalova 4, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2022
800 - 1 800 EUR/mesiac- 4 dnovy pracovny pomer ( 800-1000 eur + premie vo výške 200 - 600 eur, v závislosti od predaja a tvojej šikovnosti )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si milá, komunikatívna, štýlová so zmyslom pre módu? a zároveň si aj zručná krajčírka (úroveň - mierne pokročilá) JE TO VÝHODA NIE PODMIENKA
MOŽNO HĽADÁME PRÁVE TEBA !
Ponúkame ti dream job v našom štýlovom svadobnom salóne. Prax v obchode ideálne v prémiovom segmente.
Pracovná doba (4 dni ) streda, stvrtok, piatok sobota 10.30 - 18.00 (oktober az marec), pondelok, utorok, streda, stvrtok ( april - september )

Pošli svoj životopis s fotkou na [email protected] a odpovedz na tieto otázky.
1. Prečo by si chcela byť súčasťou Wedding Avenue a aké sú tvoje silné stránky, ktoré by si vedela u nás uplatniť?
Čím je podľa teba Wedding Avenue výnimočný ?

Náplň práce:
- obsluha neviest , starostlivosť o zákazníka, požadujeme milé, profesionálne a kultivované správanie, upravený a štýlový vzhľad
- výborný timemagament, vieš pracovať rýchlo a efektívne, vieš vyriešiť aj náročnejšiu situáciu (reklamáciu, či nespokojnosť zákazníka)
- prenájom - predaj svadobných šiat a doplnkov,
- príprava šiat na svadbu, čistenie, žehlenie, šitie drobností ako sú gombíky a malé komponenty na šatách
- prehľad vo svete fashion
- starostlivosť o salón (udržiavanie čistoty salónu, pokladňa)
- sociálne siete (instagram) ak si aktívna a nebojíš sa hovoriť na kameru - veľká výhoda
- motivačné finančné ohodnotenie aj na základe tvojej šikovnosti a výsledkov
(mesačné bonusy vo výške 200 - 600 eur, v závislosti od predaja)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

- stabilita, istota a dlhodobé zamestnanie
- bonusy k platu
- príjemné pracovné prostredie

Sme štýlový svadobný salón, práca u nás by ťa mala chytiť za srdce, je fyzicky aj psychicky náročná, ale zároveň veľmi krásna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, umelecké zameranie

Počet rokov praxe

2

- pokora, veľmi slušné a kultivované vystupovanie, byť vždy napomocný zákazníkovi

Svadobný salón Wedding Avenue, je lídrom medzi svadobnými salónmi na Slovensku a v Rakúsku. Ponúkame prácu snov v krásnom prostredí, kde budete pomáhať budúcim nevestám nájsť šaty svojich snov. Viac info na www.weddingavenue.sk .

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3523188  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac