1 500 - 1 700 EUR

Zákaznícka podpora pre e-shop vo slovenčine a maďarčine

WEBTIP s.r.o.

Miesto práce
Plzeň, Česko
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 Eur/m
Spoločnosť WEBTIP s.r.o., ktorý prevádzkuje zavedený e-shop s 12-ročnou tradíciou, hľadá do svojho tímu na okamžitý nástup pracovníka/-čku zákazníckej a produktovej podpory pre slovenskú a maďarskú jazykovú mutáciu e-shopu.

Náplň práce:

  • Telefonická a e-mailová podpora v slovenčine a maďarčine slovenských a maďarských zákazníkov v kancelárii spoločnosti v Plzni
  • Riešenie objednávok a reklamácií po telefóne a e-mailom
  • Správa produktov e-shopu – listovanie, preklady popisov, aktualizácia cien, stráženie pozícií na tovarových porovnávačoch atď.
  • Ďalšie činnosti z oblasti správy produktov a marketingu e-shopu

Požadujeme:

  • Znalosť slovenčiny a maďarčiny na úrovni C1 a vyššej s výbornou gramatikou
  • Min. ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Znalosť práce na PC (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • Výborná orientácia na internete a solídne povedomie o online marketingu
  • Aktívny a celkom samostatný prístup k práci
  • Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť proti stresu
  • Veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • Zodpovednosť, dôslednosť a starostlivosť
  • Trestná bezúhonnosť

Ponúkame:

  • Nástupný plat: 1500 Eur
  • Po zaučení 1700 Eur
  • Pracovný pomer na čas neurčitý na HPP
  • 4 týždne dovolenky + 1 týždeň dovolenky navyše
  • Možnosť Home Office v niektorých dňoch
  • Sickdays
  • Zľavy na produkty
  • Obedy a občerstvenie zadarmo
  • Mobil s neobmedzenou tarifou a notebook zadarmo

Kľúčové slová: produktový manažér, e-shop, projektový manažér, maďarčina, slovenčina, slovensky, maďarsky, zákaznícka podpora, support

Kontakt

Adresa spoločnosti

Křimická 474
Plzeň

Kontakt

ID: 3642021   Dátum zverejnenia: 11.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 Eur/m