Reagujte bez životopisu

Junior Web Content Manager

Websupport, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 7608/12, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším hlavným predajným kanálom sú naše weby, a tak musia fičať na 100 %. Za tie roky, čo sme na trhu, prešli viacerými zmenami, ale stále je ich kam posúvať. Chceš sa podieľať na ich správe a rozvoji? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor vzdelávať sa a svoje poznatky pretaviť do reality.

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez perfektne fungujúcich webstránok nepôjde.

Aktuálne sa staráme o 11 značiek v 6 krajinách. Máme 6 hlavných webstránok, ktoré musia bežať na plné obrátky. Časom plánujeme tieto weby zastrešiť jedným CMSkom, ale aj dovtedy musia byť perfektne funkčné. V celej Loopia Group mierime k jednému CMSku (WordPress), rovnakému pre všetky značky a trhy. Ako Junior Web content specialist sa budeš starať o ich obsah a spolupracovať s ďalšími tímami na ich rozvoji. V intenzívnom kontakte budeš s produktovým tímom, marketingom, developermi aj externými agentúrami. Môžeš sa spoľahnúť na to, že spoznáš veľa šikovných ľudí, a to sa oplatí. :)

Tvojím každodenných chlebíkom bude správa a aktualizácia webového obsahu, ktorý ti dodajú kolegovia. Okrem toho budeš vytvárať landing pages pre kampane, upravovať a pridávať na web produkty a v neposlednom rade aj spolupracovať s naším performance tímom na vylepšovaní webu. A vlastne aj všetko medzi tým. Zatiaľ sa ti to pozdáva? ;)

Skúsenosť s WordPressom je výhodou, no ak sa nám bude páčiť tvoja chuť a drive, so všetkým ti vieme pomôcť. Časom budeš mať pod palcom všetky weby v našej Loopia Group a budeš spolurozhodovať o tom, čo a ako na nich bude fungovať. Je to výzva… príjmeš ju?

Takto môže vyzerať tvoj pracovný týždeň:

Pondelok

V tíme pripravujeme kampaň pre český trh. Potrebujeme pomôcť s nasadením kampaňovej podstránky. Máš všetky podklady od brandu a grafiky, a tak sa púšťaš do práce. Stačí to už len vyskladať vo WordPresse ako kúsky lega. Tak hor sa do stavania!

Utorok
Nazbieralo sa viacero obsahových zmien, ktoré treba dať live na fínsku webku. Podklady od fínskeho copywritera máš už v mailoch. Prihlasuješ sa do CMS a updatuješ, čo treba. Zároveň skontroluješ, ako sú na tom aj iné weby, nech všetko ide ako po masle.

Streda
V Q2 2024 potrebujeme nasadiť nový web pre najväčšiu značku zo skupiny. Kontroluješ, či ideme podľa timelinu, a pravidelne si v kontakte s externou agentúrou, ktorá nám s tvorbou webu pomáha. Tvojou úlohou je kontrolovať obsah webu a dopĺňať ho vo Wordpresse, tak na tom postupne pracuješ.

Štvrtok
Produktový tím chystá pre zákazníkov nový super produkt, ktorý bude treba odprezentovať aj na webe. Kde ho umiestnime? Aký obsah má mať produktová stránka? Máme vo Wordpresse pripravené všetko potrebné? Prebehne objednávka nového produktu bez problémov? Ty poznáš odpovede na všetky tieto otázky, a ak náhodou nie, v spolupráci s kolegami z produktu a brandu ich nájdete. Na záver to samozrejme treba všetko nahodiť na web.

Piatok

Ráno pri kávičke zisťuješ, že v nákupnom košíku nášho hlavného CMS vypadli texty. Zaháňaš ešte na chvíľku sny o víkende, kontaktuješ developerov a spolu hľadáte riešenie.

Očakávame od teba:

Zodpovednosť za aktuálnosť obsahu hlavných webov Loopia Group.
Spolupráca na migrácii obsahu našich webov do jednotného CMS (WordPress).
Občasná pomoc marketingu a iným tímom s vytvorením podstránok (napríklad pre kampane a nové produkty).
Spolupráca s UX/UI developerom a performance tímom na zlepšovaní konverzie a používateľského zážitku.
Skúsenosť s on-site SEO veľkou výhodou.
Spolupráca na stratégii rozvoja obsahu webov (CMS, CRO, dohľad nad projektmi a ich prioritami z pohľadu webu).
Podpora webových vývojárov v projektoch, prioritách i každodenných operáciách.
Drive, ktorý nahradí aj prípadnú absenciu tvojich znalostí a skúseností.
Chuť sa vzdelávať a preberať zodpovednosť za úlohy.
Schopnosť prácu zadávať, ale aj prijímať od tímových kolegov.

…a požadujeme aj:

Skúsenosť s WordPressom alebo iným CMS systémom.
Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.
Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.
Proaktívnosť a drive pri práci s WordPressom a komunikáciu s externými agentúrami.

Čo za to ponúkame:

Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Dovolenka 5 týždňov
Individuálný rozpočet na osobnostný rast
Občerstvenie na pracovisku
Vlastna organizácia práce
Zľava na firemné produkty/služby
Dog-friendly office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Firma, ktorá to zo študentského internátu dotiahla až na jednotku na trhu. Je povestná svojou uvoľnenou firemnou kultúrou, podporou komunity a zodpovedným spoločenským prístupom. Snom každého/-ej talentovaného/-ej (ale aj úplne začínajúceho/-ej) “ítéčkára/ítečkárky” je pracovať práve tu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Hrabovská
E-mail: poslať životopis