Reagujte bez životopisu

Senior PHP Developer/ka

Websupport, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 7608/12, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PHP Developer/ka

Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

Ako bude vyzerať tvoj deň v práci?

  • Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami z develu kávu. Potom preberiete, na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.
  • Tvojou dennou rutinou bude návrh, kódenie a code review na požiadavkách, ktoré zadávajú naši product owneri.
  • Pravidelne budeš spolupracovať s ostatnými PHP developermi a teamleadom, našim front-end teamom, projekťákom a produkťákom.
  • Dôležité je, že budeš riešenia nielen navrhovať, ale ich aj objasňovať a diskutovať o nich s kolegami z tímu. Využívať budeš hlavne Laravel a Symfony.
  • Pracovať budeš na jednom z migračných projektov (dopĺňanie feature parity z iných platforiem), nových produktoch, alebo na prerábke jedného zo starších systémov do novej architektúry.

Očakávame od teba

  • Dobrú znalosť PHP.
  • Pracovnú skúsenosť s MVC frameworkom.
  • Si zbehlý/zbehlá v GIT a composer.
  • Nebojíš sa experimentov a problémov, rád/rada sa z nich poučíš a vymyslíš zlepšenia.
  • Chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa.
  • Skúsenosť s prácou v tíme je veľkou výhodou.
  • Skúsenosť s písaním automatizovaných testov je výhodou (PHPUnit, CodeCeption, Selenium…).

Očakávaj od nás

  • Pracuj s nami, ako ti to najviac vyhovuje: Malé deti? Iné projekty? Navrhni si typ spolupráce podľa seba. Ponúkame full-time / part-time, TPP / freelance či spoluprácu len na určitom projekte.
  • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”. Spoznaj svojich budúcich kolegov na slobodukoderom.sk.
  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a diskusie nad riešeniami systémov, návrhy veľkých architektúr a ich samotnú implementáciu.
  • Príležitosť rásť: či už po technickej, ľudskej alebo manažérskej stránke, možnosť chodiť na prednášky a konferencie (ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
  • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť home officu, k tomu 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
  • Cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a k tomu najkrajšie kancelárie (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom, LAN parties!
  • Máme čas na kvalitu: robíme si code reviews, píšeme mnoho automatizovaných testov, naša technická stratégia sa snaží eliminovať technický dlh, máme priestor na refactor.
  • 2 projektové dni v mesiaci: nauč sa niečo nové alebo experimentuj s tým, čo ťa baví – posunieš tak seba aj nás.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Zľava na firemné produkty/služby
Dog-friendly office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Firma, ktorá to zo študentského internátu dotiahla až na jednotku na trhu. Je povestná svojou uvoľnenou firemnou kultúrou, podporou komunity a zodpovedným spoločenským prístupom. Snom každého/-ej talentovaného/-ej (ale aj úplne začínajúceho/-ej) “ítéčkára/ítečkárky” je pracovať práve tu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Valo
E-mail: poslať životopis