Senior Frontend Developer/ka

Websupport, s.r.o.

Karadžičova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
2 500 - 3 000 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimum, ktoré radi navýšime o Tvoje skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKO BUDE VYZERAŤ TVOJ DEŇ?

Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami z develu kávičku. Potom preberiete, na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.Spolupracovať budeš najviac v rámci šesťčlenného Front-end tímu “Fasáda”, s naším grafikom, ktorý ti dodá vizuálne podklady a s projektovým manažérom aktuálneho projektu.

Čaká Ťa kopec nových projektov, ktorých zadaváteľom je zvyčajne náš produktovy team.V rámci devel oddelenia budeš tiež komunikovať s kolegami PHP developermi, ktorí riešia primárne back-end našich systémov. S nimi budeš pracovať na prekopaní existujúcich vizuálov tak, aby fungovali aj po refaktoringu back-endu do nového frameworku s použitím templatovacieho jazyka: Blade a Twig.

OČAKÁVAJ OD NÁS

Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”

Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť

Príležitosť rásť: možnosť účastniť sa prednášok a svetových konferencií, či už ako účastník alebo aj ako prednášajúci, príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy

Priestor pre seba: nastav si flexibilný pracovný čas a kombináciu práce z kancelárie a z domu podľa tvojích a tímových potrieb, pribalíme ti 6 dní dovolenky navyše a Multisport kartu pre tvojho športového ducha,

Našu cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a aktivity s Tvojím tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom

Najprv si s Tebou zavolá Dominika, naša HR, a pobavíte sa o našich aj Tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si detailnejšie prejdeme Tvoje skúsenosti a Ty sa nás popýtaš, čo Ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vue.js - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

OČAKÁVAME OD TEBA
- že si si na front-ende odkódil/a svoje a si zvedavý/á, čo ťa ešte môže prekvapiť,
- budeš sa skillovať v JavaScripte a Vue.js,nie je ti cudzí CSS pre-processing, ako napr SASS, LESS a buildovanie assetov: Vite, WebPack, Grunt,- ovládaš asynchronne requesty AJAX,
- nebojíš sa pojmov ako Responsiveness alebo Cross-Browser compatibility,
- máš skúsenosť s reaktivnymi frameworkami ako napr. Vue.js, React alebo Angular,
- ak už máš skúsenosť aj s týmto, tak si náš splnený sen: Git, testovanie (Jest, Vitest, Cypress), Docker, ES6+, TypeScript a tiež s komunikáciou s rôznymi APIs.
- osobnostnú a technologickú vyspelosť

Firma, ktorá to zo študentského internátu dotiahla až na jednotku na trhu. Je povestná svojou uvoľnenou firemnou kultúrou, podporou komunity a zodpovedným spoločenským prístupom. Snom každého/-ej talentovaného/-ej (ale aj úplne začínajúceho/-ej) “ítéčkára/ítečkárky” je pracovať práve tu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4014739  Dátum zverejnenia: 18.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac