IT Project Manager

WebSupport, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac 1800€ - 2500€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TIETO PROJEKTY ŤA BUDÚ NAPĹŇAŤ
Za 17 rokov sa v našej pomyselnej skrini nahromadilo niekoľko kostlivcov. Nezatvárame pred tým oči a máme odhodlanie ich odstrániť. Pripravujeme novú objednávku, nový systém na manažment prekladov, notifikačný systém, ale aj backend systém pre mnohonásobne viac zákazníkov.

Tento rok sme prešli sa stali súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v Českej republike, Švédsku a Fínsku. Do našej platformy budeme migrovať služby tisícov zákazníkov z rôznych krajín. Samozrejme, nebudeš na to sám. Okrem developerov ti bude k dispozícii systémový administrátor a helpdesk agent

Hľadáme nového projekťáka, ktorý tieto projekty chytí pevne do ruky.

AKO BUDE VYZERAŤ TVOJ TÝŽDEŇ V PRÁCI?
Pondelok:
Máš pravidelné stretnutie so stakeholdermi, ktorými sú produktový manažér z marketing tímu, CTO a country manažér. Preberáte si priority a požiadavky na to, čo sa má v najbližšom období odhadnúť a naceniť a čo dokončiť.

Utorok:
Tvoj prvý projekt beží na plné obrátky, ale odhad jednej časti sa ukázal ako chybný. Zisťuješ viac detailov, dávaš dokopy možné scenáre a pripravuješ stretnutie so "stíringovou" komisiou.

Streda:
Všetky úlohy sú zadané. Máš čas sa pomaly pripravovať na ďalší projekt. Robíš si research k možnostiam notifikačných systémov, manažmentu prekladov a pokročilej autentifikácie. Jeden z nich to bude.

Štvrtok:
Developeri ti odovzdávajú epic, na ktorý si im vytvoril špecifikáciu práve ty. Treba ho prebrať, či spĺňa zadanie alebo ho treba vrátiť na opravu. Ak je všetko v poriadku, ide sa plánovať deploy, komunikácia do firmy aj na zákazníkov.

Piatok:
Dnes máte stand up stretnutie s tímom pre tvoj druhý projekt, migráciu služieb z "novo kúpenej" hostingovky do našej platformy. Pár vecí vyšlo, pár nie. Padne dohoda, na zmenu v procesoch, ktorú ty zaznamenáš a uvedieš do praxe. S dizajnérom ešte riešite ako elegantne obísť jedno novozistené technické obmedzenie a týždeň je u konca.

OČAKÁVAJ OD NÁS
Seniorných kolegov, ktorí ťa radi naučia veci mimo tvojej expertízy
Priestor na sebarealizáciu = jasnú zodpovednosť a dôveru
Účasť na konferenciách po svete ako účastník, ideálne ako prednášajúci
Individuálne aj skupinové hodiny angličtiny a nemčiny
Multisport kartu i masáže v office
Reálnu možnosť ovplyvniť veci a ocenenie proaktivity
Raňajky, hackathony, Xbox, ws eventy, grilovačky...
6 dní dovolenky navyše a slobodu, kde a kedy pracuješ (kým nebrzdíš tím)
A mnohé spoločné aktivity ako dobrovoľníctvo na Naše Mesto, Do práce na bicykli, Swap oblečenia, beh, cyklistika, stolové hry, floorball....

Najprv si s tebou zavolá Veronika, naša HR, a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si prejdeme detailnejšie tvoje skúsenosti a ty sa nás popýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

OČAKÁVAME OD TEBA
Máš reálne "odžitý" projektový manažment (týždne bežne voláš šprinty)
Máš ambíciu skutočne viesť svoj 3 - 8 členný tím, nie len zadávať tásky do Jiry
Si zodpovedný a vieš povedať "takto to bude" a tiež pokorný a vieš povedať "máš pravdu"
Kde iní vidia prekážku, ty vidíš 4 riešenia
Máš prehľad v IT pojmoch, vieš minimálne čo je to hosting a doména a chcel by si si tieto znalosti raketovo zlepšiť
Bavia ťa kratšie, dynamické projekty o dĺžke cca 6 mesiacov
Nie je ti cudzie zbieranie špecky a písanie dokumentácie

Firma, ktorá to zo študentského internátu dotiahla až na jednotku na trhu. Je povestná svojou uvoľnenou firemnou kultúrou, podporou komunity a zodpovedným spoločenským prístupom. Snom každého talentovaného (ale aj úplne začínajúceho) “itéčkára” je pracovať práve tu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Websupport, s.r.o.
Karadžičova 12
82108 Bratislava
ID: 3814116  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800€ - 2500€ mesačne