Account manager

Webster, spol. s r.o.

Miesto práce
Boženy Němcovej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu full-servisovej marketingovej agentúry. Veľkou výhodou je, ak Ťa zaujíma a/alebo máš skúsenosti z oblasti zdravia a/alebo životného štýlu.
Tvojou úlohou bude
*riadenie projektov a komunikačných kampaní
* starostlivosť o existujúcich klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi,
* zapájanie sa do kreovania komunikačných kampaní
* sledovanie KPIs a vyhodnocovanie kampaní, monitoring médií
* komunikácia s médiami
* komunikácia s inštitúciami
* správa profilov na sociálnych sieťach
* komunikácia s externými dodávateľmi a s interným tímom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

minimálne 1300 EUR brutto mesačná mzda, dohoda o vyššej mzde možná podľa stupňa seniority uchádzača

- práca na projektoch pre top zahraničné aj slovenské značky, atraktívne spoločenské témy
- zázemie agentúry s 19 ročnými skúsenosťami
- vzdelávanie v marketingu a možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme
- rodinné a priateľské prostredie
- zaujímavú klientelu a atraktívne spoločenské témy

Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Potrebujeme, aby si:
- mal skúsenosti na podobnej pozícií, ideálne z médií alebo marketingovej agentúry
- mal prehľad o mediálnom trhu,
- mal marketérsky inštinkt
- ovládal minimálne na pokročilom stupni anglický jazyk a mal výbornú slovenčinu
- bol doma na sociálnych sieťach a vedel základy performance marketingu
- bol empatický, mal tímového ducha a schopnosť pracovať samostatne
- bol systematický pri zadaniach, spracovaní rozpočtov a sledovaní deadlinov
- každý kontakt s klientom alebo s partnermi vnímal ako príležitost pre rozvoj vzťahov

Webster - komunikačná agentúra založená v roku 2001. Špecializujeme sa na tvorbu komunikačných stratégií a komunikačných projektov. Sme experti na projekty v oblasti zdravia, vzdelávania, životného štýlu, korporátnej komunikácie, CSR, filantropie a pozicioningu značiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Boženy Němcovej 8
81104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Blaško
E-mail: poslať životopis
ID: 3564194   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 1300 EUR brutto mesačná mzda, dohoda o vyššej mzde možná podľa stupňa seniority uchádzača