Reagujte bez životopisu

Full-stack programátor

Webology s. r. o.

Miesto práce
Trstená, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacpodľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného full-stack developera, ktorý rozšíri náš Webology tím. Tvojou úlohou bude vytvárať inovatívne softvérové riešenia pre našich klientov (webové stránky, e-shopy, interné systémy, CRM,…). Zároveň sa budeš aktívne podieľať na vytváraní, údržbe a rozšírovaní našich vlastných softvérových riešení.

V spoločnosti Webology sa snažíme o rozvoj každého člena tímu. Naším cieľom je zaistiť, aby tvoje vedomosti a zručnosti neustále napredovali v raste a zdokonaľovaní sa. Snažíme sa naplniť tvoj potenciál, aby sme spoločne mohli prinášať úspešné a kvalitné riešenia.

Čo budeš robiť?
- vývoj a údržba front-endu a back-endu webových stránok, eshopov a webových aplikácií
- vytvárať softvérové riešenia pre našich klientov a naše vlastné produkty
- úzko spolupracovať s tímom a zapájať sa do tvorby nových produktov a projektov
- zodpovedať za údržbu a rozširovanie existujúcich softvérových riešení
- aktívne sledovať technologické trendy a aplikovať ich v praxi

Čo od teba očakávame?
- skúsenosti s vývojom softvéru v PHP, HTML a CSS, React (NextJS) výhodou
- skúsenosti s WordPress CMS
- ak niektorú technológiu neovládaš, radi ťa ju naučíme
- záujem o nové technológie a trendy v oblasti vývoja softvéru
- schopnosť pracovať v tíme a prispievať k spoločnému cieľu
- zodpovednosť a spoľahlivosť v plnení úloh a projektov
- schopnosť prispôsobiť sa individuálnym potrebám a požiadavkám našich klientov

Čo ti prinesieme my?
- príležitosť pracovať v rozvíjajúcej sa softvérovej spoločnosti
- podporu osobného a odborného rastu vrátane školení, konferencií a iných vzdelávacích programov
- flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
- príjemnu a kreatívnu pracovnú atmosféru
- finančné ohodnotenie od 1 200 € (v závislostí od skúseností)

Ak hľadáš príležitosť na rast a rozvoj v dynamickom tíme, ktorý sa snaží byť v kroku s aktuálnymi technologickými trendami, tak sa neváhaj pridať k nám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý
PHP - Mierne pokročilý
ReactJS - Základy
Next JS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť učiť sa nové veci a prispôsobovať sa aktuálnym trendom

Webology je softvérová spoločnosť ktorá sa zaoberá vývojom webov, mobilných a webových aplikácií. Riešenia pripravujeme na mieru pre každého klienta tak, aby sme naplnili všetky jeho potreby. Ponúkame komplexné služby, od konzultácií, analýzy, návrhu grafiky až po finálne odovzdanie celého zadania. Naše riešenia sú postavené na moderných, dlhodobo udržateľných technológiách. Dodanie zadania načas, kvalitne a v požadovanom rozsahu sú základné piliere, na ktorých si Webology zakladá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4571015  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac