Reagujte bez životopisu

Frontend Developer (React)

Webnotion s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce bude programovanie frontendu pre novú single page appku v Reacte.
Ide o dashboard podnikového systému, ktorý vyvíjame pre nášho klienta.

Viac info o nás:
• pár legacy projektov máme aj vo Vue.JS, avšak dlhodobo počítame s Reactom
• backend máme v Laravel/Symfony (nie je podmienkou)
• tasky trackujeme v Jire
• repozitáre máme v GitLabe a robíme code reviews
• píšeme testy
• využívame CI/CD

Čo Ti ponúkame:
• prácu v mladom a priateľskom kolektíve,
• možnosť homeoffice,
• spolupráca na zaujímavých projektoch dlhodobého charakteru,
• do 1 roka od nástupu garancia zvýšenia platu (závisí od stupňa znalostí),
• dodatočné finančné bonusy ako forma odmeny za dobre vykonanú prácu,
• flexibilná pracovná doba - jednoducho si odpracuješ čo máš, kedykoľvek chceš,
• občerstvenie na zvýšenie pracovného výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Vue.js - Základy

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, analytické a praktické myslenie, zodpovednosť

Sme zastabilizovná firma s klientmi na Slovensku, ale aj v zahraničí. Náš hlavný produkt je webová aplikácia pre spoločnosť McDonald’s, ktorá sa používa v 130 reštauráciach každý deň. Primárne tvoríme webové aplikácie a API pre veľké firmy, ktoré im pomáhajú s každodennou prevádzkou. Občas sa objavia aj menšie prezentačné weby a eshopy na mieru.

Aktuálny tím pozostáva z dvoch full-time a dvoch part-time programátorov. S pribúdajúcimi projektami by sme ho radi rozšírili - veríme, že nám s tým pomôžeš.
ID: 4072958  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac