Telemarketingový pracovník

WEBINFO s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1000 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce je telefonické oslovenie existujúcich a potencionálnych zákazníkov pre našich obchodných partneroch z internej databázy za účelom predaja reklamných služieb.

Mesačný plat je 1000 euro na pracovnú zmluvu.
Okrem výhodnej mzdy Vám ponúkame firemné akcie, večierky a samozrejme súťaže o vecné ceny.
Ponúkame Vám 6 hodinovú prácu. Cez víkendy a sviatky nerobíme.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme životopisy posielať na adresu:
bratislava@webinfosro.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú vynikajúce komunikačné schopnosti, logické myslenie a hlavne ochotu pracovať, nič iné... Ak spĺňaš naše požiadavky, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Naša spoločnosť , WEBINFO s.r.o. pôsobí na trhu už od ruku 2009 a má tri prevádzky na Slovensku. Medzi hlavné ekonomické činnosti spoločnosti patria reklamné a marketingové služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Gorkého 1
811 01 Bratislava
ID: 2017063   Dátum zverejnenia: 21.10.2017