Business Development Manager

Webglobe, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac+ prémie. Výsledná výška mzdy môže byť aj vyššia, závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať úspešnú kariéru? Máš skúsenosti na obdobnej pozícii? Vezmi si na starosť vyhľadávanie nových zákaziek pre najrýchlejšie rastúceho poskytovateľa server hostingu v Čechách a na Slovensku. Budeš pracovať priamo pod naším riaditeľom Custom business solutions a tvojou hlavnou starosťou budú cold cally. O zvyšok sa postaráme my. Chop sa príležitosti a ozvi sa nám ešte dnes!

Miesto: Kancelárie v Prahe / Bratislave, remote

Ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný týždeň?

  • Nájdeš nové obchodné príležitosti, obvoláš ich, dohovoríš schôdzky.
  • Pozorne si vypočuješ požiadavky klientov a vymyslíš, ako im vyjsť v ústrety.
  • Spoločne s kolegami z technického pripravíš návrh riešenia a cenovej ponuky pre špecifických klientov.
  • Všetko zapíšeš do tabuliek a pripravíš reporty pre zvyšok tímu.

  • ​Priateľská a neformálna atmosféra u rýchlo rastúceho lídla na trhu.
  • Kompetitívny plat a benefity + ďalšie bonusy v závislosti od výkonu.
  • Notebook a mobilný tarif
  • Multisport kartu
  • Skvelé miesto na rozvoj tvojej kariéry.
  • Možnosť práce REMOTE alebo v našich kanceláriách v Prahe alebo Bratislave.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Neobmedzená dovolenka (počítajú sa výsledky, nie čas).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Nebojíš sa zdvihnúť telefón, vieš vyjednávať.
  • Máš minimálne 2 roky praxe (lepšie 3–5) v business development, sales alebo na obdobnej pozícii.
  • Hovoríš perfektne po česky, spisovný jazyk ti nie je cudzí.
  • Zvládaš dobre angličtinu, slovom aj písmom (ako kvôli zákazníkom, tak kvôli internej komunikácii).
  • Google tabuľky sú tvoj kamarát, premýšľaš systematicky a vieš v nich udržať poriadok.
  • Vieš, čo to znamená SPIN selling a vieš, ako ho použiť v praxi.
  • Orientuješ sa v IT a dokážeš sa rýchlo dovzdelať.
  • Pracuješ samostatne a zodpovedne. Nikto ťa nemusí vodiť za ručičku a vieš priznať chybu.
  • Dokážeš si zorganizovať prácu tak, že všetko v pokoji zvládneš a nevyhoríš.
  • Obojstranná spokojnosť z dohodnutého obchodu je tvoj cieľ.

S viac ako 120 000 spokojnými zákazníkmi a 25 rokmi skúseností je Webglobe jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov digitálnych a hostingových riešení v regióne. Pomáhame malým aj veľkým firmám uspieť online a na každom kroku sa o ne skvele staráme. Vďaka našej modernej infraštruktúre poskytujeme prvotriedne webhostingové a mailingové riešenia a taktiež užívateľsky prívetivé služby registrácie domén.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Slugeňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834427  Dátum zverejnenia: 17.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac