Product manager – zmysluplná práca a navyše na diaľku

Webglobe, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 200 - 3 000 EUR/mesiac(highly dependent on candidate quality)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chápeš životný cyklus produktu, vieš, ako pripraviť roadmapu, a máš za sebou nejaké to úspešné spustenie produktu? Ak áno, tak ťa chce náš geniálny Head of Product Pepa spoznať. Hľadá k sebe posilu, niekoho s vášňou pre technológie, kto bude mať na starosť naše produktové portfólio: domény, webhosting, servery a trochu SaaS.

Kde? Praha, Bratislava, remote: Máme 7 kancelárií v 3 krajinách. Pokiaľ ti ani jedna nebude vyhovovať, remote to istí.

Kedy? Včera bolo neskoro. Už teraz nám chýbaš.

S kým? Pepa a Michal z produktu.

Ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný týždeň?
• Urobíš si prieskum trhu a jeho výsledky použiješ na prípravu produktovej stratégie.
• Vytvoríš produktovú roadmapu.
• Na základe trendov, našich cieľov a spätnej väzby od zákazníkov určíš, na ktoré funkcie pri produkte sa zamerať a čo je naopak len „nice to have“.
• Budeš v kontakte s naším DEV tímom, dáš im jasný briefing a dohovoríš reálne deadliny.
• Postaráš sa o priebežné testovanie a hladký produktový launch.
• Dáš marketingu všetky potrebné informácie, aby vedel, čo predáva.
• Postrážiš predaje a na základe dát upravíš predajnú stratégiu.
• Budeš monitorovať životný cyklus produktu a odporučíš prípadné vylepšenia alebo stiahnutie z predaja.
• Pomôžeš definovať OKR a postaráš sa o ich plnenie.
• Budeš sa podieľať na zlepšovaní zákazníckej skúsenosti, pomôžeš zdokonaliť náš Admin panel, web, CRM, fakturačný systém a pod.
• Budeš sledovať trendy v našom odvetví a nové technológie a prinesieš svieže nápady.

• Priateľskú neformálnu atmosféru (všetci si tykáme).
• Flexibilnú prácu na diaľku alebo v ktorejkoľvek našej kancelárii v ČR a SR.
• Neobmedzenú dovolenku (zaujímajú nás výsledky, nie odpracovaný čas).
• Kompetitívne ohodnotenie s bonusmi.
• Firemný notebook.
• Mobilný paušál
• Skvelú príležitosť nakopnúť svoju kariéru.
• Multisport kartu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Máš aspoň 3 roky relevantných skúseností v ecommerce, SaaS alebo čomkoľvek digital-first a data-driven a preukázateľnú úspešnosť s nasadením nového produktu.
• Vieš, aká je analýza dôležitá a robíš rozhodnutia na základe dát. Dokážeš vytvoriť dátový model a odprezentovať ho v ucelenej podobe našim akcionárom.
• Vieš pracovať s nástrojmi ako Jira, Trello, Slack a Google Workspace.
• Nebojíš sa vyhrnúť si rukávy a pustiť sa s nadšením do práce.
• Dokážeš o komplexných veciach hovoriť a písať tak, aby ti rozumelo technické aj netechnické publikum.
• Hovoríš a píšeš plynule po česky alebo po slovensky ak tomu aj po anglicky.

Prečo si prácu vo Webglobe zamiluješ

Sme popredný registrátor domén a poskytovateľ hostingu a serverov na Slovensku a v Česku s 20-ročnou históriou a silným investorom za chrbtom. Aj keď sme veľkosťou už skôr korporát, stále sa považujeme za start up. Vďaka tomu sa u nás môžeš naučiť skutočne profesionálne postupy hodné veľkej firmy bez toho, aby si sa cítil ako robot, ktorý musí plniť plán na 110 %. Povedať, že sme rodina, by bolo trochu klišé. Ale v tíme sme si blízki a navzájom si pomáhame. Náš každoročný team building Webglobe Day je legendárny.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4597916  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac