Customer Support Specialist

Webglobe, a.s.

Stará Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 - 1 300 EUR/mesiac* Konečná mzda môže byť vyššia v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Orientuješ sa aspoň v základných technologických pojmoch? Máš chuť sa učiť nové veci a spoznať super partiu ľudí? Ak ťa láka aj mať rôznorodú prácu s každodennými výzvami, tak si určite sadneš s našim päťčlenným tímom rovnako naladených špecialistov, ktorým nechýba zmysel pre humor a spoločná chuť dotiahnuť veci do konca.

Čo budeš robiť:
• Denne vybavovať požiadavky zákazníkov (telefonicky, e-mailom, onlinechat)
• Poskytovať technický support
• Úzko spolupracovať s administrátormi pri riešení požiadaviek zákazníkov
• Podieľať sa na interných projektoch

• Moderné HW vybavenie podľa vlastného výberu
• Priestor pre perspektívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a inovácií na zaujímavých projektoch
• Zázemie dynamicky rastúcej a stabilnej spoločnosti
• Podpora vo vzdelávaní a profesijnom rozvoji
• Webhosting zadarmo pre vlastné projekty
• Firemné kurzy angličtiny
• Home Office
• Neformálne a priateľské pracovné prostredie v kolektíve nadšencov pre moderné technológie
• Celofiremné teambuildingové akcie
• Výborná káva, čaj a čerstvé ovocie v kuchyni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Budeš potrebovať:
• Mať veľmi dobré komunikačné schopnosti – písomný aj ústny prejav
• Zvládať prácu pod tlakom s chladnou hlavou – niekedy to môže byť trošku “tvrdší oriešok”
• Vedieť veci dotiahnuť do konca
• Zvládať prácu na smeny (denné smeny)
• Orientáciu na spokojnosť zákazníka
• Byť tímový hráč, ktorý vie riešiť svoje úlohy zodpovedne a samostatne
• Mať pozitívny vzťah k technológiám a snažiť sa byť stále v obraze – mať chuť učiť sa nové veci
• Vedieť komunikovať v angličtine na pokročilej úrovni slovom aj písmom
• Skúsenosti s CMS WordPress sú výhodou

Páči sa Ti, čo robíme a chceš sa stať súčasťou našej partie? Pošli nám svoj životopis. Povieme Ti viac o našej predstave a radi si vypočujeme tú Tvoju.

Prečo si prácu vo Webglobe zamiluješ

Sme popredný registrátor domén a poskytovateľ hostingu a serverov na Slovensku a v Česku s 20-ročnou históriou a silným investorom za chrbtom. Aj keď sme veľkosťou už skôr korporát, stále sa považujeme za start up. Vďaka tomu sa u nás môžeš naučiť skutočne profesionálne postupy hodné veľkej firmy bez toho, aby si sa cítil ako robot, ktorý musí plniť plán na 110 %. Povedať, že sme rodina, by bolo trochu klišé. Ale v tíme sme si blízki a navzájom si pomáhame. Náš každoročný team building Webglobe Day je legendárny.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4104467  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac