Skúsený Back-end developer PHP

Webglobe, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
na základy dohody
2 100 EUR/mesiacOd 2100 €/ Konečná mzda môže byť vyššia v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Webglobe - spojujeme úspešné firmy v našom odbore a spoločne budujeme nového, moderného poskytovateľa internetových služieb. Našou víziou je stať sa kľúčovým hráčom v stredoeurópskom regióne. Tím Webglobe aktuálne tvorí cca 65 ľudí pracujúcich v Bratislave, Prahe a Jablonci nad Nisou.

Do nášho neustále rastúceho tímu hľadáme nového tímového hráča. Máš skúsenosti s programovaním v PHP 7 a 8? Pošli životopis a porozprávame Ti o našej predstave a radi si vypočujeme aj tú Tvoju. Kľudne aj virtuálne.

Hlavnou náplňou práce je vyvíjanie interných systémov, programovanie do určených funkčných celkov a ich integrácia do existujúcich a budúcich projektov. Participuje sa na medzinárodných projektoch. Využívame technológie: PHP, client-server architectures, application development, REST APIs, Bootstrap, Laravel, rôzne CMS, MySQL databázy, GIT.

Priestor pre perspektívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a inovácií na zaujímavých projektoch
Zázemie dynamicky rastúcej a stabilnej spoločnosti
Podpora vo vzdelávaní a profesijnom rozvoji
Mimoriadne odmeny za nadštandardný výkon a proaktivitu
Moderné HW vybavenie podľa vlastného výberu
Webhosting zadarmo pre vlastné projekty
Firemné kurzy angličtiny
Online odborná lekárska starostlivosť
Home Office a flexibilná pracovná doba
Neformálne a priateľské pracovné prostredie v kolektíve nadšencov pre moderné technológie
Celofiremné teambuildingové akcie
Výborná káva, čaj a čerstvé ovocie v kuchyni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Back-end developer,

Skúsenosti s vývojom komplexného väčšieho systému
Skúsenosti s prácou na API systémoch
Seniorské skúsenosti s OOP PHP, s Laravel
Skúsenosti s SQL (ideálne MySQL)
Skúsenosti s GIT a composer
Skúsenosti s Docker
Základy Front-end (výhodou Vue.js)
Ochotu neustále sa učiť niečo nové
Komunikačné, analytické zručnosti pri riešení problému
Dodržiavanie termínov a dohôd
Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý (B1) / schopnosť čítať a porozumieť technickej dokumentácií

Prečo si prácu vo Webglobe zamiluješ

Sme popredný registrátor domén a poskytovateľ hostingu a serverov na Slovensku a v Česku s 20-ročnou históriou a silným investorom za chrbtom. Aj keď sme veľkosťou už skôr korporát, stále sa považujeme za start up. Vďaka tomu sa u nás môžeš naučiť skutočne profesionálne postupy hodné veľkej firmy bez toho, aby si sa cítil ako robot, ktorý musí plniť plán na 110 %. Povedať, že sme rodina, by bolo trochu klišé. Ale v tíme sme si blízki a navzájom si pomáhame. Náš každoročný team building Webglobe Day je legendárny.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4038186  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac