Business Development Manager

Webglobe, a.s.

Miesto práce
Stará Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiacfix 1000-1800 + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a identifikovanie obchodných príležitostí, nadväzovanie obchodných vzťahov
- Identifikácia potrieb klienta a navrhovanie najvhodnejších technických riešení (v spolupráci s produktovým manažérom alebo administrátormi)
- Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
- Starostlivosť o účet zákazníka, riešenie obchodných požiadaviek vrátane sprostredkovania komunikácie s technickým personálom, account management
- Reprezentovanie spoločnosti na odborných a komunitných podujatiach, nadväzovanie kľúčových kontaktov, prezentácia moderných technologických riešení firmy
- Spolupráca s ďalšími členmi tímu

- Dobrý fixný plat a odmeny za nadštandardný výkon
- Variabilná zložka platu
- Práca v stále rastúcej a ziskovej oblasti
- Podpora vzdelávania
- Tímové podujatia vo firme a mimo nej
- Homeoffice a práca mimo kancelárie
- Flexibilná pracovná doba
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Hardvér na prácu podľa výberu
- Parkovanie pred firmou na uzavretom parkovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k technológiám a orientácia v online biznise
Komunikatívnosť
Vyjednávacie schopnosti
Skúsenosti s aktívnym obchodovaním sú vítané

Prečo si prácu vo Webglobe zamiluješ

Sme popredný registrátor domén a poskytovateľ hostingu a serverov na Slovensku a v Česku s 20-ročnou históriou a silným investorom za chrbtom. Aj keď sme veľkosťou už skôr korporát, stále sa považujeme za start up. Vďaka tomu sa u nás môžeš naučiť skutočne profesionálne postupy hodné veľkej firmy bez toho, aby si sa cítil ako robot, ktorý musí plniť plán na 110 %. Povedať, že sme rodina, by bolo trochu klišé. Ale v tíme sme si blízki a navzájom si pomáhame. Náš každoročný team building Webglobe Day je legendárny.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3728842  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 800 EUR/mesiacfix 1000-1800 + provízie