Sales Representatives

WebEye Slovakia s.r.o.

Údernícka 5, Bratislava 851 01, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoje úlohy u našej firmy
• Budovanie sales tímu
• Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov, hlavným zameraním na nových zákazníkov
• Organizácia a vedenie stretnutí a prezentácií na území Slovenska
• Manažovanie cenových ponúk a uzatváranie zmlúv
• Stanovenie základov obojstranne výhodnej spolupráce v prvých šiestich mesiacoch po uzatvorení zmluvy
• Vykonávanie ďalších súvisiacich administratívnych úloh (napr. týždenné reporty)

ponúkame:
• Učíme, podporujeme a vycvičíme ťa
• Tvoju prácu podporíme autom, laptopom a telefónom
• Bude stáť za sebou stabilné a dynamicky sa rozvíjajúce firemné zázemie
• Ponúkame inovatívnu a príjemnú atmosféru na pracovisku
• Ponúkame Ti dlhodobú prácu s pestrými a náročnými úlohami
• Príležitosť k profesijnému rastu je daná, máš ju len využiť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ty si našim človekom, ak
• Si technicky naklonený
• Dokážeš viesť vyjednávania v slovenčine a angličtine alebo maďarčine (slovom i písmom)
• Nerobí Ti problém analytické myslenie
• Máš výborné komunikačné a presvedčovacie schopnosti
• Organizačná schopnosť a tvorivosť patrí k výhodám
• Si znalý v obchodnej korešpondencii (štylistika, pravopis)
• Ovládaš na užívateľskej úrovni počítačové programy (MS Office, Internet)
• Máš vodičský preukaz typu B
Plusový bod znamená…
• Vysokoškolské vzdelania technického alebo ekonomického smeru
• Znalosť iných európskych jazykov – najmä český jazyk
• Znalosť telematických systémov
• Znalosť v cestnej doprave a v oblasti logistiky

WebEye je lídrom v maďarskom telematickom sektore a jedným z popredných európskych poskytovateľov IT riešení pre automobilový priemysel. Naše telematické služby sú v súčasnosti dostupné v 14 európskych krajinách, vrátane Slovenskej republiky. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je vývoj komplexných telematických aplikácií, ktoré pomáhajú našim partnerom v oblasti dopravy, zasielateľstva a logistiky efektívnejšie organizovať pracovné procesy a hospodárnejšie využívať svoje zdroje. Systém WebEye pomáha vytvárať hospodárnu a ekologickú prevádzku vozového parku a zároveň zabezpečuje maximálnu transparentnosť v riadení vozového parku.

Ocenenia:
Hungarian Innovation Grand Prize 2014
Exporter of the Year 2013
Special Award for Innovative Exporter 2012

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2319209  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou