Právnik

WEBBER LEGAL, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec sa bude špecializovať na vrátenie peňazí zo spotrebiteľských úverov. Jeho činnosť bude spočívať v komunikácii s klientom, spracovaní zmluvnej dokumentácie klienta a posúdení jeho nároku na vrátenie peňazí zo spotrebiteľských úverov, príprava predžalobnej výzvy veriteľovi, príprava žaloby voči veriteľovi, príprava vyjadrení v súdnom konaní, príprava vyjadrení v súdnom konaní, zastupovanie klienta v súdnom konaní, príprava odvolania v súdnom konaní.

Okrem životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku nám prosím zašlite tiež súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorého vzor nájdete na tomto odkaze: https://www.webberlegal.sk/app/uploads/2017/12/20171206_súhlas-s-evidenciou-a-spracovaním-osobných-údajov.docx

Podklady prosím pošlite najneskôr do 8.12.2017.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čestnosť, zmysel pre spravodlivosť, záujem o právo a ochranu slabšej strany nielen ako spôsobu obživy, ale predovšetkým ako životného poslania, záujem o tému spotrebiteľského práva, odvaha uplatňovať a presadzovať nové právne argumenty a výklady, záujem riešiť problémy, ľudský prístup ku klientovi, lojálnosť.

Advokátska kancelária WEBBER LEGAL sa špecializuje na ochranu spotrebiteľov, najmä na vrátenie peňazí (úroky, poplatky) zo spotrebiteľských úverov v bankách a v nebankových spoločnostiach, ako aj zastupovanie dlžníkov v sporoch začatých bankou a nebankovými spoločnosťami.

Na rozhliadke 2
831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
ID: 3262163   Dátum zverejnenia: 6.12.2017