Profesionál - technológ výroby

Webasto Žilina s. r. o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
ihneď
840 - 1 057 EUR/mesiac840 € - 1057 € + bonusy v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za stav a udržiavanie strojných výrobných zariadení celej výrobnej linky (mechanických, pneumatických, elektrických)
- udržiavanie a aktualizácia technickej dokumentácie (plán údržby), reporting
- správa náhradných dielov (objednávanie, kontrola)
- školenie zodpovedných pracovníkov
- denné riešenie problémov a technická podpora

- 13. plat

Prosíme zasielať životopisy v slovenskom aj ANGLICKOM jazyku.

Na základe životopisov sa vyberú vhodní uchádzači, ktorí budú informovaní a pozvaní na osobný pohovor v sídle spoločnosti. (Informovaní budú len vybratí uchádzači).
Zaslaním životopisu dávate súhlas v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Webasto Donghee Slovakia, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 1 roka a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- prax v odbore výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strešných panoramatických okien pre Kiu a Hyundai.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3183730  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 - 1 057 EUR/mesiac840 € - 1057 € + bonusy v závislosti od skúseností uchádzača