Operátor výroby pre nový závod na výrobu batérií do elektromobilov

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď alebo podľa možností kandidáta
1 335 EUR/mesiacMzda od 1335 € mesačne brutto (balíček zahŕňa základnú mzdu, dochádzkový bonus, výkonnostný bonus 0-15% podľa stanovených kritérií). Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme kolegov/ kolegyne do novovznikajúceho výrobného tímu
• Ponúkame prácu s modernými technológiami na plný úväzok do kmeňového stavu spoločnosti Webasto
• Dodržiavanie BOZP a 5S
• Plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia

• Možnosť sa podieľať na rozbehu závodu na výrobu batérii do elektromobilov
• Klimatizované výrobné priestory
• Mesačné bonusy
• Príspevok na stravovanie do mzdy
• Príspevok na dochádzanie
• Vernostný bonus
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Rekreačný príspevok
• Odborné školenia
• Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
• Program odporúčania nového kolegu až 600 Eur
• Firemné akcie
• Vitamínové balíčky

Ak chcete byť súčasťou skvelého tímu, teraz je na Vás, aby ste sa prihlásili a poslali svoj životopis.
Chceme poďakovať všetkým uchádzačom za prejavený záujem o našu pracovnú ponuku. Tí, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky, budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Predchádzajúca skúsenosť na pozícii operátora vo výrobnej spoločnosti
• Ochota pracovať v budúcnosti na zmeny počas 5-dňového zmenového režimu od pondelka do piatku
• Manuálna zručnosť, flexibilita
• Predchádzajúca skúsenosť so zaškoľovaním zamestnancov vítaná
• Vzdelanie so zameraním na elektrotechniku je výhodou
• Zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
• Komunikatívna znalosť slovenského jazyka

Webasto je medzinárodným partnerom inovatívnych systémov, ktorý od svojho založenia v roku 1901 spolupracuje s takmer všetkými značkami v oblasti automobilového priemyslu. Skupina Webasto patrí medzi 100 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. S našimi inovatívnymi strešnými oknami, panoramatickými strechami, sklápacími strechami a priekopníckymi riešeniami v oblasti vykurovania, chladenia, batériových systémov a nabíjania naďalej zvyšujeme hodnotu rozvíjajúceho sa sektora mobility. V závode vo Veľkom Mederi, kde vyrábame konvertibilné strechy pre kabriolety a panoramatické strechy, zamestnávame viac ako 700 zamestnancov. V Košiciach máme výskumné a vývojové IT centrum s 50 zamestnancami. V Priemyselnom parku v Lozorne budujeme nový výrobný závod s veľmi technologicky vyspelou výrobou batérií pre elektromobily.
Keď prídete pracovať do spoločnosti Webasto, môžete očakávať tímovo orientované, otvorené pracovné prostredie, v ktorom ponúkame veľa slobody na realizáciu vlastných nápadov a tiež rozvoj na globálnej úrovni - pretože "My" v spoločnosti Webasto je vaše Špeciálne plus.

www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Poslať CV
ID: 4777992  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 335 EUR/mesiac