Merací technik - metrológ

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
01.06.2023
Od 1 400 EUR/mesiacV súlade s platnými právnymi predpismi sme povinní zverejniť ponúkaný minimálny základný plat. Naša konečná ponuka môže byť vyššia v závislosti od toho, ako dobre spĺňate požiadavky danej pozície.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, príprava a dokumentovanie výkonu meraní podľa definovaných požiadaviek a rozsahu, vrátane výkonu zmien v meracích programoch
• Vykonávanie merania s použitím meracích programov, kontrola hodnovernosti výsledkov, posúdenie zhody a dokumentovanie výsledkov skúšok
• Spolupráca pri definovaní koncepcií a systémov merania vrátane plánovania, realizácie a schvaľovania, ako aj vypracovávanie príslušných postupov a dokumentov
• Spolupráca pri úprave prípravkov v prípade geometrických odchýlok
• Zabezpečovanie externej kalibrácie meradiel, vyhodnocovanie spôsobilosti meradiel

  • Stabilné zamestnanie v high-tech priemyselnej výrobe, ktorá má budúcnosť
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Ročný bonus
  • Rozvojové a vzdelávacie programy
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy – podporujeme kreativitu a inovácie
  • Vernostný bonus – pretože si vážime dlhoročných a lojálnych zamestnancov
  • Podporujeme kariérny rast – aby ste s nami mohli rásť a ukázať svoj potenciál
  • Príspevok na dôchodkové poistenie
  • Príspevok na dochádzanie
  • Program "Nájdi nového kolegu" a získaj 600 Eur
  • Príspevok na stravovanie
  • Vitamínové balíčky
  • Firemné akcie
... a ďalšie zaujímavé benefity

Informácie o výberovom konaní

Spolupracujte s nami na mobilite budúcnosti.
Ste otvorení novým výzvam?
Ak chcete byť súčasťou skvelého tímu, potom je rad na Vás, aby ste sa prihlásili a poslali svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme, že prejavili záujem o našu pracovnú ponuku. Ďakujeme za pochopenie, že budeme kontaktovať všetkých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojársto, iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Merací technik, Metrológ

Počet rokov praxe

3

• orientácia v technických výkresoch
• dobrá priestorová predstavivosť
• technické myslenie
• analytický prístup k problémom
• základné štatistické znalosti
• skúsenosti v automobilovom priemysle v oblasti meracej techniky
• znalosti nástrojov a procesov kvality v automobilovom priemysle (napr. IATF 16949, APQP)

Webasto je medzinárodným partnerom inovatívnych systémov, ktorý od svojho založenia v roku 1901 spolupracuje s takmer všetkými značkami v oblasti automobilového priemyslu. Skupina Webasto patrí medzi 100 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. S našimi inovatívnymi strešnými oknami, panoramatickými strechami, sklápacími strechami a priekopníckymi riešeniami v oblasti vykurovania, chladenia, batériových systémov a nabíjania naďalej zvyšujeme hodnotu rozvíjajúceho sa sektora mobility. V závode vo Veľkom Mederi, kde vyrábame konvertibilné strechy pre kabriolety a panoramatické strechy, zamestnávame viac ako 700 zamestnancov. V Košiciach máme výskumné a vývojové IT centrum s 50 zamestnancami. V Priemyselnom parku v Lozorne budujeme nový výrobný závod s veľmi technologicky vyspelou výrobou batérií pre elektromobily.
Keď prídete pracovať do spoločnosti Webasto, môžete očakávať tímovo orientované, otvorené pracovné prostredie, v ktorom ponúkame veľa slobody na realizáciu vlastných nápadov a tiež rozvoj na globálnej úrovni - pretože "My" v spoločnosti Webasto je vaše Špeciálne plus.

www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
Tel.: +421800221070
E-mail: poslať životopis
Poslať CV
ID: 4548531  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac