Reagujte bez životopisu

Operátor výroby

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,43 EUR/hod.+ prítomnostný bonus a výkonnostný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme operátorov montážnej linky, ktorí budú mať na starosti skompletizovanie výrobkov. Hlavným bodom náplňa práce operátora je:

- manipulácia s materiálom a poskladanie hotového výrobku
- dodržanie určených pracovných postupov
- kvalitne a včas plniť pracovné úlohy so zverenými pracovnými prostriedkami
- viesť nutné evidencie dokladov vo výrobe
- dodržanie pracovného poriadku a právne predpisy k zabezpečeniu BOZP a PO

Moderná technológia a klimatizované priestory v celej spoločnosti
Rekreačný príspevok
Odborné školenia
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, ostatné príspevky
Program Získaj nového kolegu
Vitamíny, Sladké dni, atď….

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v automobilovom priemysle sú výhodou, avšak od kandidáta nevyžadujeme prax. Pracovná pozícia je plánovaná na dve zmeny.
Od kandidáta očakávame, aby bol spoľahlivý, dôsledný, pracovitý a tímový hráč.

Webasto je globálnym partnerom v oblasti inovatívnych systémov pre takmer všetkých automobilových výrobcov a od svojho založenia v roku 1901. Vyvíjame a vyrábame strechy a konvertibilné strešné systémy, systémy kúrenia a chladenia, ako aj riešenia pre nabíjanie a batériové systémy pre elektromobilitu. Naša spoločnosť je jedným zo 100 najlepších dodávateľov v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
93201 Veľký Meder

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3953280  Dátum zverejnenia: 10.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,43 EUR/hod.