Referent kontroly kvality nakupovaných dielov

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
okamžite
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za vstupnú kontrolu nakupovaných materiálov.
Zodpovedá za vytvorenie a za aktualizáciu kontrolných plánov pre vstupnú kontrolu.
Zabraňuje tomu, aby sa vadné dielce dostali do výrobného procesu.
Organizovanie triediacich akcií vo výrobe.
Zodpovedá za poriadok a prehľadnosť dielov v izolačnom sklade.
Zodpovedá za zhodu medzi dielmi v izolačnom sklade s dielmi v systéme SAP.
Zodpovedá za vzorkovanie a rekvalifikáciu nakupovaných dielov podľa VDA2/PPAP.
Spolupráca pri nábehu nových projektov.
Pri výskyte problémov spolupracuje pri analýze a odstránení nedostatkov, stanovení a kontrole nasadených nápravných opatrení.
Zodpovedá za splnenie cieľov pre rozvoj dodávateľov.
Plnenie súvisiacich úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Platová hladina uvedená v inzercii je orientačná, plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritériá voľného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

8D Reporting, FMEA, PPAP, IATF 16949:2016
vysoká miera flexibility, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce, ochota cestovať

Dcérska spoločnosť patriaca do koncernu WEBASTO AG. Portfólio produktov: strešné systémy automobilov rôzneho druhu, kabrio- systémy, vykurovacie a klimatizačné systémy (napr.nezávislé kúrenie automobilov), ďalšie výrobky (pre úložný priestor, transport, kinematiku atď.) a služby v oblasti automobilového priemyslu.
Výrobný program spoločnosti Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.: kabrioletové strešné systémy /počnúc mechanickým obrábaním, pokračujúc cez rozsiahlu textilnú výrobu až po konečnú montáž kompexných kabrio-striech -tzv.SOFTTOP

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
932 01 Veľký Meder

Kontakt

ID: 3335686   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ - 1200