Referent kontroly kvality nakupovaných dielov

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
okamžite
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za vstupnú kontrolu nakupovaných materiálov.
Zodpovedá za vytvorenie a za aktualizáciu kontrolných plánov pre vstupnú kontrolu.
Zabraňuje tomu, aby sa vadné dielce dostali do výrobného procesu.
Organizovanie triediacich akcií vo výrobe.
Zodpovedá za poriadok a prehľadnosť dielov v izolačnom sklade.
Zodpovedá za zhodu medzi dielmi v izolačnom sklade s dielmi v systéme SAP.
Zodpovedá za vzorkovanie a rekvalifikáciu nakupovaných dielov podľa VDA2/PPAP.
Spolupráca pri nábehu nových projektov.
Pri výskyte problémov spolupracuje pri analýze a odstránení nedostatkov, stanovení a kontrole nasadených nápravných opatrení.
Zodpovedá za splnenie cieľov pre rozvoj dodávateľov.
Plnenie súvisiacich úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Platová hladina uvedená v inzercii je orientačná, plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritériá voľného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

8D Reporting, FMEA, PPAP, IATF 16949:2016
vysoká miera flexibility, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce, ochota cestovať

Dcérska spoločnosť patriaca do koncernu WEBASTO AG. Portfólio produktov: strešné systémy automobilov rôzneho druhu, kabrio- systémy, vykurovacie a klimatizačné systémy (napr.nezávislé kúrenie automobilov), ďalšie výrobky (pre úložný priestor, transport, kinematiku atď.) a služby v oblasti automobilového priemyslu.
Výrobný program spoločnosti Webasto-Edscha Cabrio Slovakia s.r.o.: kabrioletové strešné systémy /počnúc mechanickým obrábaním, pokračujúc cez rozsiahlu textilnú výrobu až po konečnú montáž kompexných kabrio-striech -tzv.SOFTTOP

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
932 01 Veľký Meder

Kontakt

ID: 3335686   Dátum zverejnenia: 3.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ - 1200