Procesný inžinier /Technológ/

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
okamžite
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950€ - 1200€ -- Platová hladina uvedená v inzercii je orientačná, plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia zmien a procesov do procesu výroby
Príprava a aktualizácia technickej dokumentácie procesov
Zachytávanie a starostlivosť o procesné údaje v SAP
Štandardizácia a normovanie procesov vo výrobe
Zlepšovanie procesov a zvyšovanie efektivity výrobného procesu

Moderná technológia
Klimatizované priestory v celej spoločnosti
Kariérový rast
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, ostatné príspevky
Program Získaj nového kolegu
Vitamíny, Sladké dni, atď….

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá voľného pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Znalosť metód MTM/REFA, FMEA.
Samostatný a systematický spôsob práce, plné nasadenie, vlastná iniciatíva, vysoká miera flexibility, komunikatívnosť

Dcérska spoločnosť patriaca do koncernu WEBASTO AG. Portfólio produktov: strešné systémy automobilov rôzneho druhu, kabrio- systémy, vykurovacie a klimatizačné systémy (napr.nezávislé kúrenie automobilov), ďalšie výrobky (pre úložný priestor, transport, kinematiku atď.) a služby v oblasti automobilového priemyslu.
Výrobný program spoločnosti Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.: kabrioletové strešné systémy /počnúc mechanickým obrábaním, pokračujúc cez rozsiahlu textilnú výrobu až po konečnú montáž kompexných kabrio-striech -tzv.SOFTTOP

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
93201 Veľký Meder

Kontakt

ID: 2585864   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950€ - 1200€ -- Platová hladina uvedená v inzercii je orientačná, plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta.