Plánovač kvality

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 000€ - plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zúčastňuje sa zavádzania a uvoľnenia (interne a externe) modifikovaných, resp. nových výrobkov alebo zariadení do výroby.
Podpora neustáleho zlepšovania procesov a kvality.
Koordinácia prípravy podkladov a príprava podkladov, spracovávanie pravidelných správ o situácii na oddelení kvality.
Vytváranie a starostlivosť o dokumentáciu QS (napr. regulačná karta, karta pre zber údajov, formulár pre audit produktu).
Spolupráca pri zavádzaní inžinierskych zmien, pri vzorkovaní výrobkov podľa VDA 2/ PPAP.
Podpora a riadenie zmenových kontrolórov pri priradených projektoch.
Zavedenie analýz pre nakupované diely a optimalizácia kontrolných opatrení.
Plnenie súvisiacich úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka.
Potrebné vyhodnotenia podľa pokynov nadriadených.

Moderná technológia
Klimatizované priestory v celej spoločnosti
Kariérový rast
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, ostatné príspevky
Program Získaj nového kolegu
Vitamíny, Sladké dni, atď….

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritériá voľného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

PPAP/VDA2, VDA 6.3, FMEA, IATF 16949, 8D, odolnosť voči stresu, flexibilita, komunikatívnosť, ochota cestovať

Dcérska spoločnosť patriaca do koncernu WEBASTO AG. Portfólio produktov: strešné systémy automobilov rôzneho druhu, kabrio- systémy, vykurovacie a klimatizačné systémy (napr.nezávislé kúrenie automobilov), ďalšie výrobky (pre úložný priestor, transport, kinematiku atď.) a služby v oblasti automobilového priemyslu.
Výrobný program spoločnosti Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.: kabrioletové strešné systémy /počnúc mechanickým obrábaním, pokračujúc cez rozsiahlu textilnú výrobu až po konečnú montáž kompexných kabrio-striech -tzv.SOFTTOP

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
93201 Veľký Meder

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hajnalka Szalay Darnay
Tel.: +421917664311
E-mail: poslať životopis
ID: 2267010   Dátum zverejnenia: 13.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 000€ - plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta