Konštruktér / Sériový vývojár

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Táborská, Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1550€ - 1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- modifikácia a optimalizácia zložitých dielov, súčiastok
- podpora spoločnosti v dosiahnutí príslušných cieľov v súvislosti s viacprácou, optimalizácie nákladov, časového plánu
- vedenie a správa zákaziek zamestnávateľa na všetkých úrovniach, styk a komunikácia so zákazníkmi zamestnávateľa v oblasti organizačného a technického riešenia projektov vo viacjazyčnom prostredí
- vedenie príslušnej technickej a prevádzkovej dokumentácie
- technická podpora výroby
- optimalizácia procesov
- dodržiavanie PM-sytému
- spolupráca pri zavedení nových sériových projektoch

Platová hladina uvedená v inzercii je orientačná, plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta.

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá voľného pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vysoká miera flexibility, zaťažiteľnosť, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce, ochota cestovať, samostatnosť, ochota sa učiť, technické cítenie, schopnosť zvládať stresové situácie

Dcérska spoločnosť patriaca do koncernu WEBASTO AG. Portfólio produktov: strešné systémy automobilov rôzneho druhu, kabrio- systémy, vykurovacie a klimatizačné systémy (napr.nezávislé kúrenie automobilov), ďalšie výrobky (pre úložný priestor, transport, kinematiku atď.) a služby v oblasti automobilového priemyslu.
Výrobný program spoločnosti Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.: kabrioletové strešné systémy /počnúc mechanickým obrábaním, pokračujúc cez rozsiahlu textilnú výrobu až po konečnú montáž kompexných kabrio-striech -tzv.SOFTTOP

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
932 01 Veľký Meder

Kontakt

ID: 1746827   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1550€ - 1800