Vodič sk. B a servisný technik mobilných WC

WC PARTNER s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2022
1 000 EUR/mesiac1000 Eur v čistom + výkonnostné prémie / alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz a čistenie mobilných WC. Vedenie motorového vozidla do 3,5 t značky Mercedes Sprinter. Starostlivosť a údržba motorového vozidla.
Hľadáme vodiča/servisného technika mobilných toaliet z Hurbanova - prípadne veľmi blízkeho okolia.

Voľné víkendy - v prípade práce cez víkend + príplatok.
Flexibilná pracovná doba cca od 7,00 do 15,30. Nástup možný ihneď.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy očakávame na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

profesionálny vodič

Počet rokov praxe

3

Dobrá orientácia v teréne. Práca s navigáciou. Aktívny vodič motorového vozidla. Zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita.

Sme rodinná spoločnosť so sídlom v Komárne, prevádzkou v Hurbanove.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4092699  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac