Grafik

wbx, s.r.o.

Miesto práce
Ostrovského 2, Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, nebojíš sa víziev, baví Ťa grafický dizajn? Tak hľadáme práve Teba!

práca zahŕňa:
- design webových projektov
- design printových projektov
- corporate identity
- aktualizácia a údržba už existujúcich grafických výstupov
- úzka spolupráca so zákazkárom a programátormi
- tvorba grafických designov, spolupráca na tvorbe user experience a information design
- spolupráca pri tvorbe kreatívnych konceptov

Životopis s motivačným listom a referenciami na základe, ktorých budeme pozývať na osobný pohovor zasielajte na: [email protected].
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti webex advertising, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert

Počet rokov praxe

2

- cit pre typografiu a kompozíciu, znalosti práce s Photoshop, Illustrator, Fireworks, InDesign, After Effect alebo D software výhodou
- kreativita, samostatné a koncepčné myslenie
- vysoká kvalita grafických výstupov
- výborný cit pre grafický design

Hlavnou náplňou našej spoločnosti webex.digital sú návrhy a tvorba komplexných riešení pre web - vytváranie internetových stránok, e-shopov a portálov na mieru, SEO optimalizácií pre Google, online marketing, grafický design a príprava printových materiálov. Všetky webové aplikácie sú vytvárané v sídle našej spoločnosti, našimi grafikmi, administrátormi, programátormi.
Doposiaľ sme vytvorili a spravujeme webové riešenia pre vyše 3000 stálych zákazníkov a naše portfólio stále rozširujeme. www.webex.digital

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3103670  Dátum zverejnenia: 16.6.2017