Obchodný zástupca

wbx, s.r.o.

Košice - Košický kraj, Bratislava - Bratislavský kraj, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich klientov a vyhľadávanie nových zákazníkov, telefonický kontakt, dohodnutie osobného stretnutia, návrh riešení pri tvorbe a optimalizácií webových stránok, e-shopov, internetových portálov, na mieru, SEO optimalizácií, online marketingu,
a mnohých iných reklamných a marketingových riešení, ktoré v dnešnej dobe využíva každá malá aj veľká firma.

Dnes zohráva internetová komunikácia kľúčovú úlohu, pri komunikácii s potencionálnym zákazníkom akejkoľvek firmy.
Portfólium zákazníkov je obrovské… Práce je veľa...

- mobilný telefón, notebook, osobný automobil
- kariérny rast je samozrejmosťou
- zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve
- pravidelný školiaci systém ohľadne produktov a predajných zručností
- ponúkaný plat fix + zaujímavá odmena

Ak Vás táto ponuka oslovila, nebojíte sa zodpovednosti a máte chuť pracovať, zašlite nám Váš životopis spolu s priloženou fotografiou a motivačným listom na adresu [email protected].

K žiadosti prosím pripojte písomný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania v zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vybraných uchádzačov budeme obratom kontaktovať.
Tešíme sa na spoločnú úspešnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obchode min. 2 roky, nie je podmienkou
- aktívny vodič
- flexibilná a komunikatívna osoba orientovaná na dosahovanie stanovených cieľov
- vlastné auto je výhodou, nie podmienkou

Čo od Vás očakávame je samostatnosť, pracovitosť, komunikatívnosť na úrovni, pozitívny vzťah k moderným technológiám, odolnosť voči stresovým situáciám.

Hlavnou náplňou našej spoločnosti webex.digital sú návrhy a tvorba komplexných riešení pre web - vytváranie internetových stránok, e-shopov a portálov na mieru, SEO optimalizácií pre Google, online marketing, grafický design a príprava printových materiálov. Všetky webové aplikácie sú vytvárané v sídle našej spoločnosti, našimi grafikmi, administrátormi, programátormi.
Doposiaľ sme vytvorili a spravujeme webové riešenia pre vyše 3000 stálych zákazníkov a naše portfólio stále rozširujeme. www.webex.digital

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2796985  Dátum zverejnenia: 13.9.2017