PHP programátor

wbx, s.r.o.

Miesto práce
Ostrovského 2, 040 01 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného programátora s chuťou do práce, ktorý bude pracovať v menšom tíme programátorov a bude navrhovať a programovať riešenia pre našich klientov v jazykoch PHP. Budeš sa spolupodieľať na vyvíjaní, implementovaní, testovaní, udržiavaní a optimalizovaní bezpečných webových stránok a aplikácií. Ak to je to, čo ťa baví, pridaj sa k nám.

• príjemné a neformálne pracovné prostredie a priateľská pracovná atmosféra
• ovocie, káva, čaj a pod. k dispozícií v office
• priestory pre relax aj so stolným futbalom a biliardom
• spolupráca s ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty
• firemné teambuildingové akcie
• flexibilná pracovná doba
• podpora vzdelávania formou účasti na konferenciách a prostredníctvom odbornej literatúry a pod.
• systematická práca v zmysle jednoznačne zadefinovaných zadaní
• otvorená a priama komunikácia
• nadobudnutie skúseností v odbore
• priestor pre kreativitu
• spoločné raňajky každý piatok

Svoj profesijný životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu personalne@webex.sk. Vybraných uchádzačov budeme do 2 týždnov od prijatia životopisu kontaktovať s prizvaním k osobnému pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

skúsenosti s:
- PHP
- JavaScript
- Mysql
- HTML
- CSS
- jQuery
- objektovo orientované programátorské myslenie

Hlavnou náplňou našej spoločnosti sú návrhy a tvorba komplexných riešení pre web - vytváranie internetových stránok, e-shopov a portálov na mieru, SEO optimalizácii pre Google, online marketing, grafický design a príprava printových materiálov. Všetky webové aplikácie sú vytvárané v sídle našej spoločnosti, našimi grafikmi, administrátormi, programátormi. Doposiaľ sme vytvorili a spravujeme webové riešenia pre vyše 3000 stálych zákazníkov a naše portfólio stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

wbx, s.ro.
Ostrovskeho 2
04001 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Koreňová
Tel.: 055 6442535
E-mail: poslať životopis
ID: 1269429   Dátum zverejnenia: 30.11.2017