Asistentka

WBI, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 50/A, Bratislava
Termín nástupu
13.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu recepcie spoločnosti
- uvádzanie návštev
- príjem a vybavovanie telefonátov
- evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty
- organizovanie stretnutí a rezervácie zasadačiek
- administratívny support, skenovanie, kopírovanie, ukladanie, odosielanie pošty
- objednávky kancelárskych potrieb
- zabezpečenie činností súvisiacich s chodom kancelárie
- zabezpečenie poistenia a prehliadok a opráv firemných automobilov

Informácie o výberovom konaní

Znalosť Aj výhoda

Znalosť podvojného účtovníctva výhoda

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov:

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti WBI, s.r.o., so sídlom Žižkova 42, 811 02 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 685 018, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 10512/B (ďalej len “WBI“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých WBI, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- precíznosť, zmysel pre kolektív
- znalosť Aj výhoda
- znalosť podvojného účtovníctva výhoda

Spoločnosť WBI, s.r.o. je jednotkou na slovenskom trhu v oblasti implementácie podnikových informačných systémov Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX s viac ako 100 zákazníkmi na najvyššej úrovni partnerstva so spoločnosťou Microsoft – Gold kompetencie. Orientuje sa výlučne na produkty a riešenia spoločnosti Microsoft a dodáva služby podpory infraštruktúry či dodávky riešení na platforme SharePoint a riešenia Microsoft Dynamics CRM. Projekty realizuje na území Slovenska ale aj v rámci EÚ, kde spolupracuje so zahraničnými partnermi spoločnosti Microsoft .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WBI, s.r.o.
Pluhová 50/A
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Babošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3363200   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 - 1000