Strojný zámočník- Paper bag production

WBB s.r.o.

Miesto práce
Volgogradská 7974/13a, Prešov
Termín nástupu
asap
Od 1 300 EUR/mesiacMzda sa skladá z hrubej základnej mzdy + variabilná časť mzdy príplatky za prácu v hluku a v noci. Finálna výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na strojoch
- Udržiavanie, mazanie a kontrola výrobných liniek
- Zámočnícke práce pri oprave dielov a výroba prípravkov
- Znalosť práce na sústrurhu, fréze , pílke na železo atd...
- Zostavenie strojov a zariadení.
- Práca v trojzmennej prevádzke od Nedele (od 22:00) do Piatku

- Práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti,
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- Náborová odmena za odporučenie zamestnanca 300 EUR
- Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu 50% až 100%
- Mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu nad rámec zákona
- Odmena za prácu nadčas (50% priemerného zárobku)
- Príspevok na DDS
- Príspevok na stravu,
- Kurzy anglického jazyka priamo vo firme

Všetkým uchádzačom, ktorí reagovali na pracovnú ponuku ďakujeme za ich prejavený záujem. Kontaktovať budeme predovšetkým tých, ktorí vyhovujú zadaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť,
- ochota učiť sa a spolupracovať v tíme,
- zodpovednosť za pridelené pracovné úlohy

Firma WBB s.r.o. bola založená v roku 2006 ako pobočka anglického výrobcu papierových tašiek a obalov - Welton Bibby and Baron. Welton Bibby & Baron je najväčší britský výrobca papierových tašiek ,papierových vrecúšok, tašiek na plechovky a tlačeného papiera na kotúčoch. Od vrecúšok na chlieb, tašiek na rýchle občerstvenie a tašiek Fashion Carrier až po vrecia na múku, výroba obalov od roku 1858 Welton Bibby & Baron. Od roku 2009 je súčasťou nemeckého papierenského koncernu Papier Mettler. PAPIER-METTLER pôsobí ako medzinárodná spoločnosť vo výrobe obalov a je lídrom na európskom trhu v tomto odvetví. Pokročilé výrobné zariadenia, inovatívny vývoj produktov, ako aj plochá hierarchia a krátke spôsoby rozhodovania sa spájajú, aby sa z rodinného podniku stal úspešný zamestnávateľ. Vďaka svojmu jedinečnému konceptu recyklácie je PAPIER-METTLER sľubným priekopníkom v ekologických obalových riešeniach. Viac ako 5 000 zamestnancov na celom svete dôveruje rodinnej spoločnosti a ťaží z jej vynikajúcich vyhliadok rozvoja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4136209  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac