Projektový manažér

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta), Zverejnená mzda platí pri TPP, v prípade živnosti je dolná hranica 2500 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu.
Do nášho tímu hľadáme Junior projektového manažéra pre projekt výstavby IBV, rekreačných objektov a prípravu ďalších fáz rozvoja územia v rámci našich projektov v atraktívnom prostredí Tatier.
Jeho/Jej náplňou práce bude:
• samostatné realizovanie zverených úloh v rámci prideleného projektu,
• spolupráca pri plánovaní jednotlivých fáz projektu,
• organizačné zabezpečenie procesov a koordinácia podľa schválených
harmonogramov,
• pravidelný reporting vedeniu spoločnosti o reálnom stave projektu,
• komunikácia s partnermi, dodávateľmi, štátnymi úradmi a organizáciami
• zabezpečenie povolení súvisiacich so stavebnou činnosťou a kolaudáciou,
• výber stavebnej spoločnosti , kontrola fakturácie , manažovanie technického
dozoru investora
• udržiavanie vzťahov s klientmi a riešenie prípadných zmien , či odovzdávanie
priestoru
• čítanie výkresovej dokumentácie, zakreslovanie jednoduchých zmien v
AutoCAD

• PRÁCA VYŽADUJE PRAVIDELNÉ (približne 2xmesačne na 1-2noci) CESTOVANIE DO VYSOKÝCH TATIER (Veľká Lomnica, Malý Slavkov) - UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ

• systém firemných benefitov bude bližšie špecifikovaný na osobnom pohovore

Zašlite nám svoj CV a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu 3 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona, budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo a architektúra

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti koordinácie stavieb a projektového manažmentu

Počet rokov praxe

3

- znalosť základov AutoCAD podmienkou
- organizačné a riadiace schopnosti
- zmysel pre detail, efektivitu, ekonomickú návratnosť
- aktívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 4062660  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac