Prípravár stavieb

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu
Do nášho tímu hľadáme Prípravára stavieb, ktorého náplňou práce bude:
• Vypracovávanie tendrov, vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov
• Činnosti spojené s prípravnou a realizačnou fázou projektu
• Príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok materiálov a prác
• Príprava a kontrola dokumentácie a časového plánu realizácie projektu
• Vedenie rokovaní s dodávateľmi, vyjednávanie zmluvných podmienok
• Príprava podkladov, dokladov ku preberaniu a odovzdávaniu prác
• Kontrola rozpočtu projektu a optimalizácia nákladov
• Kontrola plnenia finančného plánu a rozpočtu
• Revízia súčasného stavu a návrh nových riešení
• Reporting

• systém firemných benefitov bude bližšie špecifikovaný na osobnom pohovore

Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám dlhodobú prácu s možnosťou rastu v neustále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov.

Zašlite nám svoj CV a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu 3 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona, budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti pozemných a inžinierskych stavieb

Počet rokov praxe

2

• organizačné a riadiace schopnosti
• aktívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov
• znalosť, prehľad a orientácia v stavebných materiáloch, výrobkoch a realizačných postupoch
• zmysel pre detail, efektivitu, ekonomickú návratnosť

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 4062020  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac