Špecialista inžinieringu/Projektový manažér v prípravnej fáze

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Palisády, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho developerského tímu WBA Property Development hľadáme Špecialistu inžinieringu/projektového manažéra, ktorého úlohou bude:
• Zabezpečovanie všetkých podkladov potrebných pre posúdenie vhodnosti projektu a ich následné spracovanie,
• Komunikácia s externými partnermi v oblasti inžinieringu, koordinácia projekčnej a inžinierskej činnosti,
• Vypracovávanie projektovej dokumentácie, zabezpečovanie právoplatných územných rozhodnutí, stavebných či kolaudačných povolení, komunikácia s dotknutými úradmi,
• Zabezpečenie zmluvných vzťahov súvisiacich s inžinierskou činnosťou,
• Koordinácia a riadenie realizácie stavieb,
• Príprava tendrov pre dodávateľov, ich vyhodnocovanie a výber dodávateľov,
• Príprava podkladov, dokladov ku preberaniu a odovzdávaniu stavieb

PRÁCA VYŽADUJE PRAVIDELNÉ (približne 2xmesačne na 1-2noci) CESTOVANIE DO VYSOKÝCH TATIER (Veľká Lomnica, Malý Slavkov)

• Multisport karta
• Firemné akcie a team buildingy
• Zamestnanecké zľavy
• Firemný notebook a mobil
• Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
• Otvorené prostredie ponúkajúce možnosť implementovať vlastné myšlienky
• Úspešné projekty a inšpiratívni kolegovia

Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu 6 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona, budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo a architektúra

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Dobrá orientácia v problematike inžinieringu
- Znalosť zákonov a schvaľovacích procesov
- Príjemné vystupovanie
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 3951166  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac