520 - 630 EUR

Údržbár

WBA Holding

Miesto práce
Malý Slavkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o prevádzku zverených budov
• Zodpovednosť za drobné opravy a odstraňovanie porúch a údržba v budove
• Dohľad nad prevádzkou inžinierskych sietí v objektoch
• Sezónna údržba dvora, parkoviska a okolia budovy
• Pohotovostná služba, požiarna hliadka
• Pravidelná kontrola a stav všetkých meračov a zariadení, zaznamenávanie revízií
• Zabezpečovanie pravidelnej kontroly a vyhodnocovanie technického stavu objektu
• Vedenie evidencie vozového parku (zabezpečovanie servisu a údržby vozidiel)
• Kontrolovanie upratovačských prác a následné nahlasovanie nedostatkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 + variabilna zlozka

• Práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
• Zaujímavá a zodpovedná práca
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický, strojársky, elektrotechnický smer

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s údržbou budov, strojov a zariadení
• manuálna zručnosť
• samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail
• precíznosť, flexibilita
• ochota vzdelávať sa

WBA Holding je silná a neustále rastúca skupina viac než tridsiatich nezávislých spoločností s dlhoročnou podnikateľskou históriou, súkromným kapitálom a medzinárodným pôsobením. Buduje svoju firemnú politiku na odbornosti, profesionalite a spoľahlivosti viac než 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Patrí k zakladajúcim členom Slovensko – maltskej obchodnej komory a je štedrým podporovateľom charitatívnej organizácie CompanyArt. Člen holdingu Seniorville patrí k zakladajúcim členom Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb v Slovenskej republike. Naše aktuálne projekty v oblasti realitného developmentu sú situované v Bratislave a vo Vysokých Tatrách.

Niektoré z našich projektov :

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WBA Property Development, s.r.o.
Palisády 33
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Beňová, PhD.
Tel.: +421232410014
E-mail: poslať životopis
ID: 3644583   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 + variabilna zlozka