Masér/Fyzioterapeut

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Jablonové
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6-8 EUR/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezisková organizácia Harmónia života, ktorá prevádzkuje nadštandardné zariadenie sociálnych služieb Seniorville Jablonové (okres Malacky) hľadá do svojho tímu zodpovedných a príjemných kolegov MASÉR/KY-, ktorých náplňou práce bude:
o Vykonávanie rehabilitačných procedúr, masáží a cvičení.
o Inštruovanie pacientov v oblasti správneho spôsobu chôdze, sedenia, státia a držania tela.
o Vedenie dokumentácie o zdravotnom stave pacientov.

Zamestnanecké výhody, benefity

o Stabilnú prácu,
o Príjemné pracovné prostredie,
o Plat 6-8 EUR/hodinu,
o Práca v rozsahu približne 10 - 20 hodín týždenne, pracovné dni a časy podľa dohody,
o Práca je vhodná aj pre študenta/ku v poslednom ročníku,
o Prácu je možné vykonávať popri inom úväzku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 3602761  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6-8 EUR/hodinu