Opatrovateľ / Opatrovateľka

WBA Holding

Miesto práce
Jablonové
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
624,-€ nástupný plat + príplatky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezisková organizácia Harmónia života, ktorá prevádzkuje nadštandardné zariadenie sociálnych služieb Seniorville Jablonové (okres Malacky) hľadá do svojho tímu zodpovedných a príjemných kolegov OPATROVATEĽOV/KY, ktorých náplňou práce bude:
o Zabezpečovať pre obyvateľov zariadenia bio-psycho-sociálnu a všestrannú starostlivosť
o Starostlivosť o polohovanie a celkovú hygienu klientov
o Úprava postele klientov a zabezpečenie čistej posteľnej bielizne
o Výmena bielizne klientov
o Sprevádzanie klientov na vyšetrenia
o Aktívne spolupracovať so zdravotnou sestrou

o Stabilnú prácu,
o Veľmi príjemné pracovné prostredie,
o Ubytovanie zdarma, príspevok na stravu a dopravu do práce,
o Pri nástupe má opatrovateľka základný plat 624 E+ príplatky za sobotu, nedeľu a nočné služby až do výšky 100 % priemerného zárobku.
o Ako sociálny bonus má každý zamestnanec právo po skončení skúšobnej doby 1x mesačne na masáž a 2x mesačne na termoterapiu, v čase osobného voľna.
o Zamestnancovi, ktorí odpracuje 3 mesiace bez vymeškania, bez návštevy lekára, alebo PN bude vyplatená odmena za každý mesiac 50 Eur – kvartálne 150 Eur.
o Opatrovateľský kurz je výhodou, nie však podmienkou (možnosť zvýšenia kvalifikácie – zabezpečíme absolvovanie opatrovateľského kurzu).

Pracuje sa na 12-hodinové zmeny (deň-deň-noc-voľno). Práca na turnus (2,5 týždňa práca, 1,5 týždňa voľno).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.1.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WBA Holding je silná a neustále rastúca skupina viac než tridsiatich nezávislých spoločností s dlhoročnou podnikateľskou históriou, súkromným kapitálom a medzinárodným pôsobením. Buduje svoju firemnú politiku na odbornosti, profesionalite a spoľahlivosti viac než 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Patrí k zakladajúcim členom Slovensko – maltskej obchodnej komory a je štedrým podporovateľom charitatívnej organizácie CompanyArt. Člen holdingu Seniorville patrí k zakladajúcim členom Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb v Slovenskej republike. Naše aktuálne projekty v oblasti realitného developmentu sú situované v Bratislave a vo Vysokých Tatrách.

Niektoré z našich projektov :

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WBA Property Development, s.r.o.
Palisády 33
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Beňová, PhD.
Tel.: +421232410014
E-mail: poslať životopis
ID: 3486694   Dátum zverejnenia: 10.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624,-€ nástupný plat + príplatky a benefity