Junior Účtovník

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Palisády 33, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu materskú spoločnosť v atraktívnom prostredí centra mesta hľadáme Junior účtovníka/účtovníčku, ktorému dáme príležitosť získať komplexné účtovnícke skúsenosti z rôznorodých oblastí :
- Vedenie podvojného účtovníctva v súčinnosti a pod dohľadom nadriadeného/senior účtovníka
- Spolupráca pri spracovaní ročných účtovných závierok a ich kontrola
- Spolupráca pri spracovaní kvartálnych, prípadne mesačných účtovných závierok a ich kontrola
- Spolupráca pri spracovaní inventarizácie účtov
- Štatistiky

• Stabilná a perspektívna práca v príjemnom prostredí v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
• Otvorené prostredie ponúkajúce možnosť implementovať vlastné myšlienky
• Úspešné projekty a inšpiratívni kolegovia

Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám dlhodobú prácu s možnosťou rastu v neustále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj CV .
Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- tímový duch
- lojálnosť, flexibilita, systémový prístup k práci
- schopnosť riešiť problémy

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 3471026  Dátum zverejnenia: 15.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000