Python/Django Developer for Blockchain projects

01 People s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talenty a hľadáme práve teba do nášho novotvoreného teamu v Žiline!

Baví ťa programovanie?
Je programovanie zároveň aj tvojim hobby ?
Nechceš tvrdnúť iba na jednom projekte ?

Ak si aspoň na jednu otázku vyššie odpovedal áno, tak hľadáme práve teba! Staň sa súčasťou teamu kóderov, ktorý sa vzájomne posúva vpred a prináša nové technológie.

Náplň Tvojej práce bude:
- vývoj nových funkcionalít do zabehnutých projektov
- vývoj nových projektov od samého začiatku
- spolupráca na návrhu projektov

- práca na veľmi zaujímavých FinTech projektoch!
- cenné skúsenosti a rozvoj know-how
- voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
- flexibilný pracovný čas
- home office 2x do mesiaca
- káva, čaj a čerstvé ovocie dostupné každý deň
- legendárne teambuildingové akcie na ktoré sa nezabúda :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- Python3/Django
- Django Rest Framework
- PostgreSQL
- Docker

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3362193  Dátum zverejnenia: 15.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400