UX/UI Designér

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou a adekvátne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Baví ťa UX/UI design?
- Je zároveň aj tvojim hobby?
- Nechceš tvrdnúť iba na jednom projekte?
- Vieš robiť v Sketchi?
- Máš zmysel pre detail?
- Chceš vytvárať design pre mobilné aplikácie, weby a webové aplikácie?

Ak si aspoň na jednu otázku vyššie odpovedal áno, tak hľadáme práve teba! Staň sa súčasťou teamu designérov, ktorý sa vzájomne posúva vpred a prináša nové nápady.

Náplň Tvojej práce bude:
- riešiť a vytvárať UX a UI návrhy webov, webových a mobilných aplikácií hlavne pre zahraničných klientov.
- vývoj nových features do zabehnutých projektov,
- vývoj nových projektov od samého začiatku,
- spolupráca na návrhu projektov.

- uvoľnené pracovné prostredie v mladom koletíve a navyše v centre Bratislavy,
- práca na veľmi zaujímavých FinTech projektoch!,
- cenné skúsenosti a rozvoj know-how,
- voľný priestor na kreatívne riešenia úloh,
- flexibilný pracovný čas,
- home office 2x do mesiaca,
- káva, čaj a čerstvé ovocie dostupné každý deň,
- legendárne teambuildingové akcie, na ktoré sa nezabúda :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sketch - pokročilý
Photoshop - pokročilý
Illustrator - základy
After Effects - výhodou
Zeplin.io - výhodou
Invision, Marvel - výhodou

Nie je nutné ovládať všetko, veď nikto učený z neba predsa nespadol :-), podstatné pre nás je, aby si mal ochotu a chuť vzdelávať sa. Ak áno, tak ti veľmi radi pomôžeme a čo nevieš, doučíme.

- Si samostatný a zároveň vieš byť aj tímovým hráčom,
- Skúsenosti s UX/UI,
- Ochota učiť sa a prinášať nápady.

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3304816  Dátum zverejnenia: 17.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou a adekvátne