C++/Boost vývojár pre FinTech projekty

Wazzupa s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si skúsený C++, Boost vývojár, prípadne ovládaš aj iné technológie, tak hľadáme práve Teba!

Sme super tím nadšených ľudí a do svojho kolektívu by sme radi prijali niekoho, kto sa vo svojej práci nie len vyzná, ale ho aj baví, je nadšený pre nové veci a neustále sa vzdeláva. Ak si človek, ktorý sám aktívne vyhľadáva nové informácie a ešte radšej sa s nami o ne podelíš, NAPÍŠ NÁM HNEĎ!

Čo budeš robiť?
Spolupracovať s developerským tímom na vývoji blockchain a kryptografickej meny hlavne pre zahraničných klientov.

- Kancelária v centre Bratislavy s dobrou dopravnou dostupnosťou,
- Možnosť čiastočne pracovať aj z Dubaja,
- Prácu v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup a najvyššiu kvalitu,
- Priestor a podporu pre tvoj profesionálny rast a možnosť realizovať vlastné nápady,
- Spoluprácu na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch,
- Flexibilný pracovný čas, (možnosť home-office) ..môžeš pracovať na TPP/živnosť,
- Samozrejmosťou je adekvátne finančné ohodnotenie,
- Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám životopis!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

C++ - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo očakávame?
- Práca v tíme na projektoch v oblasti vývoja blockchainu a kryptomien,
- Vylepšovať a optimalizovať core riešenie,
- Znalosť práce s Git a buildovacími nástrojmi,
- Znalosti sietí a distribuovaných systémov veľkou výhodou,
- IT security, kryptografia veľkou výhodou.

Aký by si mal byť?
- Inovatívny, kreatívny a plný nápadov,
- Zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy,
- Tímový hráč

Našou silnou stránkou sú technológie, na ktorých staviame dlhoročné vzťahy s klientami.
www.wazzupa.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Karadžičova 14
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: David Ondrejkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3239347   Dátum zverejnenia: 13.11.2017