Subway Bratislava - 3,85€/hod.

WaySub s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4.00 - 5.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava surovín ako je zelenina a uloženie produktov do pultu a ladničky
- zákaznícky servis a obsluha
- príprava samotných sendvičov
- obsluha pokladne
- upratovacie práce počas a po zatvorení prevádzky
- dodržiavanie štandardov značky SUBWAY

Strava, rovnošata a hlavne skúsenosť s ktorou sa môžete zamestnať na celom svete v prevádzkach SUBWAY. Prax ktorú dostanete u nás je jedinečná možnosť ako sa uchádzať v ktoromkoľvek SUBWAY mimo Slovenska o prácu. Ocenia a ocenili to všetci čo sa bez problému zamestnali v UK, USA, Irsku a iných krajinách. Využite túto možnosť a staňte sa členom najväčšej siete rýchleho občerstvenia na svete.

Informácie o výberovom konaní

Si študent alebo si hľadáš pohodovú brigádu?
Ponúkame prácu na TPP, polovičný úväzok alebo pre študenta brigádu. Študenti mzda 3,85 - 4,25€/hod netto.
Naša prevádzka v nákupnom centre AVION hľadá nových kolegov ktorí by doplnili náš tím na tejto prevádzke Subway AVION shopping centre (IKEA) v Bratislave. Prevádzka na OBCHODNEJ ulici - hľadáme aj vedúcu ktorá bude zodpovedná mimo obsluhy a základných povinnosti aj za chod prevádzky a iné. Dĺžka zaškolenia je individuálna a jej čas sa líši od zručnosti každého uchádzača. Základy angličtiny sú výhodou. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Náborujeme na prevádzky AVION, Radlinského ul. a na prevádzku Obchodná ulica v Bratislave. Je možnosť pracovať aj na živnosť. Viac info pri pohovore s vybranými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Predchádzajúca prax v podobnom segmente výhodu nie však podmienkou. Príjemné a profesionálne vystupovanie. Potrebujeme predovšetkým obsadiť zmeny: 7:00 -15:30, 11:00 - 21:30, 17:00 - 21:30. Časy sa dajú dohodnúť a sú variovateľné. Viac info pri pohovore. Potrebuješ zdravotný preukaz na prácu v reštaurácií ako aj potvrdenie o návšteve školy ak sa hlási študent. Na prevádzku Obchodná ul. hľadáme aj víkendových pracovníkov.

Spoločnosť prevádzkujúca SUBWAY® reštaurácie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kladnianska 31
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 1351655   Dátum zverejnenia: 26.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4.00 - 5.50 EUR/hodina