Subway Sandwich artist AVION

WaySub s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Ivánska cesta - Avion shopping centre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4.00 - 5.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava surovín ako je zelenina a uloženie produktov do pultu a ladničky
- zákaznícky servis a obsluha
- príprava samotných sendvičov pred zákazníkom
- obsluha pokladne
- upratovacie práce počas a po zatvorení prevádzky
- dodržiavanie štandardov značky SUBWAY

Strava, rovnošata a hlavne skúsenosť s ktorou sa môžete zamestnať na celom svete v prevádzkach SUBWAY. Prax ktorú dostanete u nás je jedinečná možnosť ako sa uchádzať v ktoromkoľvek SUBWAY mimo Slovenska o prácu. Ocenia a ocenili to všetci čo sa bez problému zamestnali v UK, USA, Irsku a iných krajinách. Využite túto možnosť a staňte sa členom najväčšej siete rýchleho občerstvenia na svete. Benefitom je zľava pre rodinných príslušníkov našich zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Si študent alebo si hľadáš pohodovú brigádu?
Ponúkame prácu na TPP, polovičný úväzok alebo pre študenta brigádu. Študenti mzda 3,75 - 4,25€/hod netto.
Naša prevádzka v nákupnom centre AVION hľadá nových kolegov ktorí by doplnili náš tím na tejto prevádzke Subway AVION shopping centre (IKEA) v Bratislave. Dĺžka zaškolenia je individuálna a jej čas sa líši od zručnosti každého uchádzača. Základy angličtiny sú výhodou. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Náborujeme na prevádzku AVION v Bratislave.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax v podobnom segmente výhodu nie však podmienkou. Príjemné a profesionálne vystupovanie. Potrebujeme predovšetkým obsadiť zmeny od 12:30 - 18:30/21:30 a od 15:30 - 21:30 . Viac info pri pohovore nakoľko časy zmien môžu byť iné. Potrebuješ zdravotný preukaz na prácu v reštaurácií ako aj potvrdenie o návšteve školy ak sa hlási študent.

Spoločnosť prevádzkujúca SUBWAY® reštauráciu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kladnianska 31
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 1351655   Dátum zverejnenia: 1.12.2017