Subway Bratislava TPP (Manažér rýchleho občerstvenia)

WaySub s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
6€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie zmien,
- náborovanie nových brigádnikov,
- školenie nových pracovníkov
- príprava surovín ako je zelenina a uloženie produktov do pultu a ladničky
- zákaznícky servis a obsluha
- príprava samotných sendvičov
- obsluha pokladne
- upratovacie práce počas a po zatvorení prevádzky
- dodržiavanie štandardov značky SUBWAY

- Strava vo forme sendviča, šalatu alebo wrapu
- Nápoje zadarmo
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Finančná odmena pri pracovnom jubileu
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Zvyšovanie mzdy po skúšobnej dobe, následne po 6. a 12. mesiaci od nástupu v závislosti od výkonu
- Pri skrátených zmluvách sa mzda navyšuje v závislosti od počtu odpracovaných hodín
- Skúsenosť s ktorou sa môžete zamestnať na celom svete v prevádzkach SUBWAY. Prax ktorú dostanete u nás je jedinečná možnosť ako sa uchádzať v ktoromkoľvek SUBWAY mimo Slovenska o prácu. Ocenia a ocenili to všetci čo sa bez problému zamestnali v UK, USA, Irsku a iných krajinách. Využite túto možnosť a staňte sa členom najväčšej siete rýchleho občerstvenia na svete.

Na prevádzku AVION Shopping centre v Bratislave, ktorá sa bude na novo otvárať v novembri hľadáme TPP pracovníkov. Taktiež brigádníkov počas školy - študenti VŠ hlavne víkendy. Striedanie ranných a poobedných zmien. Ponúkame prácu aj na polovičný úväzok. Študenti mzda 3,70 - 4,00€/hod netto.
Prevádzka na OBCHODNEJ ul., Radlinského ul. - brigáda študenti VŠ. Dĺžka zaškolenia je individuálna a jej čas sa líši od zručnosti každého uchádzača. Základy angličtiny sú výhodou nie však podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Je možnosť pracovať aj na živnosť. Viac info pri pohovore s vybranými uchádzačmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax v podobnom segmente výhodu nie však podmienkou. Príjemné a profesionálne vystupovanie. Potrebuješ zdravotný preukaz na prácu v reštaurácií ako aj potvrdenie o návšteve školy ak sa hlási študent na brigádu.

Spoločnosť prevádzkujúca SUBWAY® reštaurácie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kladnianska 31
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 1351655   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6€/hod.