Kontrolór

Way Industries, a.s.

Miesto práce
WAY INDUSTRIES, a.s., Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva kontrolu kvality položiek formou merania, vizuálnej kontroly / VT2, PT2, MT2 výhodou / na stredisku Príprava materiálu a Zvarovňa
- Kontroluje dodržiavanie technologickej disciplíny
- Poskytuje odbornú pomoc výrobným a technickým zamestnancom v oblasti zabezpečovania kvality výrobkov
- Dáva podnet na zastavenie procesu výroby v prípade zistenia výskytu chybných výrobkov s cieľom predísť ďalším stratám z dôvodu nedodržania požadovanej kvality
- Identifikuje chyby na položkách a vystavuje potrebné formuláre, vedie ich prehľadnú evidenciu
- Spracováva meracie protokoly

- príspevok na stravovanie
- možnosť odborného vzdelávania
- ročné prehodnocovanie platov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, kvalita

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Stredoškolské / Vysokoškolské vzdelanie, zameranie: technické – strojárenstvo
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti z inšpekcie kvality v strojárskej výrobe sú nutné - min VT, výhodou sú skúsenosti s NDT – PT, UT, MT, LT
- Pracovné skúsenosti s metrológiou a 3D meraním výhodou
- Znalosť technických noriem, čítanie výkresov
- pozitívne myslenie
- pozitívny vzťah k vzdelávaniu a k novým veciam
- schopnosť spolupracovať
- schopnosť hľadať nové riešenia
- samostatnosť pri plnení úloh
- zodpovednosť, precíznosť a čestnosť

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4483781  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac