Vedúci údržby

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 937/4, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 210 EUR/mesiac+ 21% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizácia, riadenie, plánovanie a kontrola úloh oddelenia údržby a zamestnancov
podliehajúcich pod údržbu
• Zabezpečovanie internej údržby v sídle spoločnosti
• Komunikácia s dodávateľmi a zabezpečovanie externej údržby
• Spracovanie, predkladanie, kontrola a finančné sledovanie výsledkov a ročných
plánov
• Zabezpečenie plnenia operatívnych úloh údržby, vyhodnocovanie efektívnosti údržby
• Plánovanie a vykonávanie preventívnych opatrení na strojných zariadeniach
• Zabezpečovanie vykonania revíznych skúšok na definovaných zariadeniach
• Kontrolovanie činnosti pracovníkov údržby
• Zodpovednosť za implementáciu nových strojov a technológií

- príspevok na stravovanie
- možnosť odborného vzdelávania
- príspevok na DDS
- ročné prehodnocovanie platov
- zákonné príplatky za prácu nadčas

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Technické vzdelanie a prax v obore nutná
• Nutné skúsenosti s vedením ľudí a organizovaním
prác v kolektíve

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4381185  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 210 EUR/mesiac