Špecialista predaja náhradných dielov

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 937/4, Krupina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ Variabilná zložka 20% + mimoriadna odmena za plnenie plánu predaja ND

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie objednávok od externých odberateľov
- Zabezpečenie podpory oddelení predaja a popredajného servisu
- Vypracúva cenové ponuky v zmysle platného cenníka a vedie ich evidenciu
- Vedenie skladovej evidencie
- Vedenie ostatnej obchodnej agendy
- Poskytovanie informácií o tovare cez telefón
- Vyskladňovanie dielov pre potreby servisu
- Informuje zákazníkov o akýchkoľvek iných zmenách
- Dohliada na expedíciu a dodanie ND zákazníkom
- Kontroluje príslušnú skladovú evidenciu a v prípade nezrovnalostí informuje svojho nadriadeného
- Vystavuje výrobné príkazy na požiadavky mimo plánu výroby a neštandardné prevedenia výrobkov
- Zodpovedá za príjem objednávok na náhradné diely, ich evidenciu a spracovanie
- Vyskladňovanie tovaru pre externých odberateľov
- Vystavovanie dodacích listov, spolupráca so špedičnými firmami
- Nakladanie zásielok pre externých odberateľov
- Kontrola došlých platieb, komunikácia s neplatičmi
- Eviduje a archivuje všetky písomnosti, doklady a dokumentáciu v zmysle archivačného poriadku
- Riešenie reklamácií

- príspevok na stravovanie
- možnosť odborného vzdelávania
- príspevok na DDS
- ročné prehodnocovanie a navyšovanie platu
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- zákonné príplatky za prácu nadčas

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky. Ostatným záujemcom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- profesionálny a pozitívny prístup, príjemne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť
- vysoká flexibilita a nasadenie, orientácia na výsledok
- obchodné a predajné zručnosti
- analýza potrieb klientov a navrhovanie ich riešení
- obchodné (praktické ) skúsenosti výhodou
- organizovať a plánovať vlastný čas
- schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti
- odolný voči stresu
- práca s PC

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá viac ako 50 rokov pôsobí v oblasti výroby a montáže nakladačov LOCUST, špeciálnej vojenskej techniky a v oblasti súvisiacich služieb (údržba, opravy, modernizácie, predaj náhradných dielov a popredajný servis).
V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 937/4
963 01 Krupina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Nemcová
Tel.: +421455501236
E-mail: poslať životopis
ID: 3914251  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac