Hlavný účtovník/účtovníčka

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ -900€ v závislosti od kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie v zmysle zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve
- účtovanie v zmysle zákona č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty a ostatnej platnej legislatívy
- vypracovávanie účtovnej uzávierky výsledkových a súvahových účtov a zisťovanie hospodárskeho výsledku pred a po zdanení,
- charakteristika a klasifikácia investičného majetku, odpisovanie investičného majetku,
- vypočítavanie daňovej povinnosti,
- vypracovávanie daňových priznaní a hlásení,
- kontrolovanie dodržiavania daňových predpisov,
- účtovanie colných dlhov,

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie ekonomického zamerania
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii,
- logické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať pod tlakom, dobré komunikačné schopnosti
- veľmi dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá viac ako 50 rokov pôsobí v oblasti výroby a montáže nakladačov LOCUST, špeciálnej vojenskej techniky a v oblasti súvisiacich služieb (údržba, opravy, modernizácie, predaj náhradných dielov a popredajný servis).
V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyslelná 937/4
963 01 Krupina

Kontakt

ID: 3437572   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ -900€ v závislosti od kandidáta