Technológ

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Priemyslelná 937/4, Krupina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Posudzovanie technologičnosti konštrukčnej dokumentácie
- Posudzovanie výkresov a spracovávanie technologickej dokumentácie
- Vypracovávanie technologických postupov a operácií v rámci profesie
- Určovať normy spotreby materiálu
- Navrhovanie zariadení a nástrojov pre výrobu
- Podpora pri navrhovaní špeciálneho náradia a prípravkov pre výrobu
- Riešenie nedostatkov technického charakteru vo výrobnom v rámci profesie
- Zabezpečovanie zmenového a odchýlkového riadenia v rámci profesie
- Posudzovanie externých zákaziek z hľadiska technologických možností výroby
- Spolupracuje pri vykonávaní vývojových prác v oblasti technológie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- Znalosť práce so systémom SYSKLASS výhodou
- Znalosti v iných oboroch technológie výhodou
- Samostatnosť, kreatívnosť, zmysel pre detail
- Schopnosť učiť sa a chápať technické súvislosti
- Schopnosť rýchlo a jednoducho riešiť problémy a prípadné nedostatky vo výrobe

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá viac ako 50 rokov pôsobí v oblasti výroby a montáže nakladačov LOCUST, špeciálnej vojenskej techniky a v oblasti súvisiacich služieb (údržba, opravy, modernizácie, predaj náhradných dielov a popredajný servis).
V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyslelná 937/4
963 01 Krupina

Kontakt

ID: 2192382   Dátum zverejnenia: 10.1.2018