Obchodný zástupca

Wavin Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a predaj výrobkov spoločnosti, kompletná starostlivosť o pridelený región (obchodní partneri, projekcia, projektový biznis),
technické poradenstvo, spracovanie cenových ponúk, práca s CRM systémom na dennej báze. - analýza údajov, reporting, monitorovanie trhu a konkurencie, dohadovanie zmluvných podmienok, uzatváranie zmlúv
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj (PB, PU,IL,ZA,CA,MT,KM,TR)

Služobné auto, mobilný telefón, notebook,
- náborový príplatok 1000 Eur, po skúšobnej dobe
- kvartálne a ročné odmeny
- vianočný darček v hodnote 40 Eur
- príspevok pri jubileách - pri okrúhlych narodeninách, odpracované roky
- 3 dni voľna naviac
- ovocné stredy
- príspevok na stravné
- školenie a vzdelávanie
- firemné akcie, vianočné darčeky
- bonus na welness, šport vitamíny
- asistenčný program pre zamestnancov, jazykové kurzy

V prípade veľkého množstva životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných úchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Bezúhonnosť, flexibilita, organizačné a manažérske schopnosti.

Wavin Slovakia, s.r o. je obchodná spoločnosť, pobočka holandskej spoločnosti Wavin B. V. Zwolle, ktorá má celosvetové pôsobenie. Spoločnosť je najväčším výrobcom plastových potrubných systémom v Európe. Zoberá sa predajom plastových potrubných systémov, tlakové rúry a tvarovky pre plyn, vodu, vonkajšie kanalizácia, plastové šachty, vsakovacie systémy, podtlakové odvodnenia striech, chladiace systémy, materiály pre TZB.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2922259  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac